Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
krynica morska hotele
2 kwi
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Krynica Morska hotel blisko morza

Krynica Morska hotel blisko morza

hotel blisko morza Krynica Morska, hotel nad morzem krynica morska

 Przede wszystkim Krynica Morska położona jest blisko morza, nowy luksusowy hotel White zaprasza na noclegi na plaży. Na pewno Hotel White to to przede wszystkim hotel położony najbliżej morza w Krynicy Morskiej, zaledwie 60 m. od plaży. Z pewnością proponuję luksusowe pokoje z widokiem na morze i las.

Proponuję Hotel White, to przede wszystkim nowy hotel nad samym morzem zbudowany jako hotel przyjazny dzieciom. Z tego też powodu ściany i drzwi pokoi zostały zbudowane z materiałów o podwyższonej dźwiękoszczelności zarówno ścian pomiędzy pokojami jak i drzwi wejściowych. Podobnie również okna mają podwyższona dźwiękoszczelność do 38 DB aby wygłuszyć dźwięki ewentualnego szumu morza. Dlatego użyte materiały spowodowały że nie słychać rozmów pomiędzy pokojami i z korytarza. Z pewnością hałasujące dzieci nie przeszkadzają Gościom w sąsiednim pokoju.

Krynica Morska hotele 60 metrów od Białej Plaży, White hotel zaprasza nad piękne Morze Bałtyckie. Przede wszystkim czyste i  szerokie plaże, łagodne zejście do morza, czysta woda bez sinic, czyste i bogate w jod powietrze przyjazne alergikom, przyjedziesz tu raz a będziesz wracał wielokroć.

Krynica Morska obecnie stara się o status uzdrowiska. Dlatego też jesienią 2015 roku dokonano pierwszych pomiarów czystości powietrza i hałasu. W związku z tym White Hotel znajduje się w pierwszej najkorzystniejszej strefie klimatycznej  w Krynicy. Ze względu na bardzo niewielką ilość nowych obiektów położonych nad samym morzem nie ma tu w zasadzie żadnych obiektów opalanych węglem. Podobnie White hotel jak i hotel Continental opalane są olejem opałowym. Tu też w obydwu hotelach zainstalowano nowe i nowoczesne piece. W hotelu White jest zamontowana wentylacja mechaniczna z rekuperacją

Krynica Morska

Krynica Morska morze

Hotele nad morzem pomorskie. Krynica hotele w pomorskim blisko morza. Krynica Morska leży w województwie Pomorskim ok. 70 kilometrów od Gdańska. Z Krynicy blisko do Gdańska i Trójmiasta w sierpniu przez 3 tygodnie co roku na Długim Targu odbywa się jarmark Dominikański . Na pewno dla dzieci warto pojechać do ZOO do Gdańsk Oliwa. Goście hoteli z Krynicy często odwiedzają sąsiednie miejscowości jak Malbork i jego zamek krzyżacki.  W Elblągu jedyną w Europie a jedną z dwóch na świecie jest Kanał Elbląski ze swoimi pochylniami gdzie statki po torach pokonują kolejne progi wodne wjeżdżając na coraz wyżej położone kanału w kierunku Ostrudy. Chciałbyś pokój z balkonem ? Chcesz widzieć morze z okna swojego pokoju? Chcesz odetchnąć czystym powietrzem ? Zarezerwuj pokój już dziś. Wydaje się, że najpewniej do nas wrócisz. Na pewno u nas wypożyczysz rower i pojeździsz rowerem po lesie.

Pragniesz zamówić nocleg nad samym morzem ?

White Resort przy samej plaży.

hotele położone najbliżej morza w Krynicy Morskiej to przede wszystkim White Resort.

Krynica Morska hotele przy plaży. White Resort z całodziennym wyżywieniem.

Luksusowe hotele nad morzem to z pewnością White Resort.

Hotele przy plaży nad morzem z placem zabaw dla dzieci.

Krynica Morska noclegi hotele nad morzem to z pewnością White Resort.

Przede wszystkim Resort czynny jest cały rok. Hotele w Polsce. Hotele nad morzem Krynica Morska.

2 Responses

Leave a Reply