Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Krynica Morska wolne pokoje
2 kwi
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Krynica Morska wolne pokoje blisko morza

Krynica Morska wolne pokoje blisko morza

Przede wszystkim Krynica Morska wolne pokoje nad morzem, wolny pokój krynica morska

Krynica Morska wolne pokoje blisko morza w lipcu i w sierpniu. Przede wszystkim posiadamy pokoje w hotelu nad samym morzem i w klimatyzowanym tanim pensjonacie w centrum. Posiadamy pokoje dwuosobowe i czteroosobowe, pokoje z widokiem na morze i sosnowy las rosnący na wydmie. Z pewnością lokalizacja nad samym morzem to największy atut hotelu. Dlatego też te hotele są najczęściej rezerwowane. Chcesz odpocząć latem nad morzem wybierz pokój z klimatyzacją. Uwierz że przy upałach jest to bardzo istotne. Przede wszystkim pokoje z klimatyzacją to cisza w nocy, brak rozmów z ulicy i brak komarów. Krynica Morska wolne pokoje blisko morza.

Hotele Krynica Morska

Scieżka rowerowa

Krynica Morska hotel nad morzem, wolny pokój krynica morska

Mierzeja Wiślana

Edukacja ekologiczna stanowi nieodłączny element działalności Parku. Zatem nasi pracownicy, korzystają z każdej okazji, aby móc szerzyć wiedzę na temat wartości przyrodniczych regionu oraz ogólnych zjawisk. Szczególny charakter mają zatem spotkania z najmłodszymi mieszkańcami Mierzei Wiślanej, którzy z ogromną ciekawością słuchają prelekcji i zadają dziesiątki pytań. Dzięki naszej pomocy poznają walory Parku i otuliny, zdobywają i uzupełniają swoje wiadomości ogólno- przyrodnicze.

Hotel nad samym morzem

Tym razem gościliśmy w klasach I i II Szkoły Podstawowej w Stegnie. Podczas zajęć terenowych przeprowadzonych w lesie pierwszaki uczyły się rozpoznawać gatunki drzew liściastych i iglastych po liściach, owocach i korze. Pod tym względem teren Parku Krajobrazowego „Mierzeja Wiślana” stanowi doskonały obiekt dydaktyczny, jako że stwierdzono na jego terenie blisko 90 gatunków drzew i krzewów. Po powrocie do klasy odbyła się prelekcja na temat przemian zachodzących w przyrodzie jesienią oraz podsumowanie wiedzy na temat poznanych gatunków drzew. Tym razem znakomitą pomocą dydaktyczną były prezentacje multimedialne, bogato ilustrujące szczegóły anatomii drzew.

Wolne pokoje nad morzem, wolne terminy lipiec, sierpień

Uczniowie klasy II realizują aktualnie temat związany z piętrową budową lasu, zatem poproszono nas o podsumowanie działu. Podczas zajęć dzieci obejrzały zdjęcia poszczególnych warstw oraz zapoznały się z gatunkami roślin, grzybów, porostów i zwierząt zamieszkujących konkretne piętra lasu.

Wszystkie dzieci zgodnie stwierdziły, że zajęcia były stanowczo za krótkie i już umówiliśmy się na następne spotkania.

 

 

Hotel nad brzegiem morza

Hotele Krynica Morska

2 Responses

Leave a Reply