White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Krynica Morska wolne pokoje
2 kw.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Krynica Morska wolne pokoje blisko morza

Krynica Morska wolne pokoje blisko morza

Przede wszystkim Krynica Morska wolne pokoje nad morzem.

Krynica Morska wolne pokoje blisko morza w lipcu i w sierpniu. Przede wszystkim posiadamy wolne pokoje w hotelu nad samym morzem i w klimatyzowanym tanim pensjonacie w centrum. Posiadamy pokoje dwuosobowe i czteroosobowe, pokoje z widokiem na morze i sosnowy las rosnący na wydmie. Z pewnością lokalizacja nad samym morzem to największy atut hotelu. Dlatego też te hotele są najczęściej rezerwowane. Chcesz odpocząć latem nad morzem wybierz pokój z klimatyzacją. Uwierz że przy upałach jest to bardzo istotne. Przede wszystkim pokoje z klimatyzacją to cisza w nocy, brak rozmów z ulicy i brak komarów.

Hotele Krynica Morska

Scieżka rowerowa

Krynica Morska hotel nad morzem

Mierzeja Wiślana

Edukacja ekologiczna stanowi nieodłączny element działalności Parku. Zatem nasi pracownicy, korzystają z każdej okazji, aby móc szerzyć wiedzę na temat wartości przyrodniczych regionu oraz ogólnych zjawisk. Szczególny charakter mają zatem spotkania z najmłodszymi mieszkańcami Mierzei Wiślanej, którzy z ogromną ciekawością słuchają prelekcji i zadają dziesiątki pytań. Dzięki naszej pomocy poznają walory Parku i otuliny, zdobywają i uzupełniają swoje wiadomości ogólno-przyrodnicze.

Tym razem gościliśmy w klasach I i II Szkoły Podstawowej w Stegnie. Podczas zajęć terenowych przeprowadzonych w lesie pierwszaki uczyły się rozpoznawać gatunki drzew liściastych i iglastych po liściach, owocach i korze. Pod tym względem teren Parku Krajobrazowego „Mierzeja Wiślana” stanowi doskonały obiekt dydaktyczny, jako że stwierdzono na jego terenie blisko 90 gatunków drzew i krzewów. Po powrocie do klasy odbyła się prelekcja na temat przemian zachodzących w przyrodzie jesienią oraz podsumowanie wiedzy na temat poznanych gatunków drzew. Tym razem znakomitą pomocą dydaktyczną były prezentacje multimedialne, bogato ilustrujące szczegóły anatomii drzew.

Uczniowie klasy II realizują aktualnie temat związany z piętrową budową lasu, zatem poproszono nas o podsumowanie działu. Podczas zajęć dzieci obejrzały zdjęcia poszczególnych warstw oraz zapoznały się z gatunkami roślin, grzybów, porostów i zwierząt zamieszkujących konkretne piętra lasu.

Wszystkie dzieci zgodnie stwierdziły, że zajęcia były stanowczo za krótkie i już umówiliśmy się na następne spotkania.

1 Response

Leave a Reply