White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
gdzie nad morze z dziećmi
10 kwi

Majówka nad morzem Krynica Morska 2021

Majówka nad morzem Krynica Morska 2022

Z pewnością majówka nad morzem Krynica Morska

Majówka nad morzem Krynica Morska 2021, hotele nad samym morzem przyjazne dla rodzin z dziećmi zapraszają na Wielkanoc, weekend majowy i na Boże Ciało. Z pewnością posiadamy ostatnie wolne pokoje z widokiem na morze. Przede wszystkim hotel nad samym morzem, do plaży 60 m. pokoje wyciszone, zarówno ściany, drzwi, okna i podłogi.  Zapraszamy serdecznie cały rok na weekendy, wczasy, wakacje, urlop, sylwestra, i na wypoczynek.

Krynica Morska hotele nad morzem

Krynica Morska hotel nad samym morzem zaprasza cały rok.

Majówka 2021

Noclegi Krynica Morska nad samym morzem

Krynica Morska Maj 2022, Na majówkę nad morzem z pewnością zapraszam do Krynicy Morskiej na Mierzeje Wiślaną.

Na zaproszenie Nadleśnictwa Elbląg stawili się włodarze i pracownicy gmin, przedstawiciele służb mundurowych, placówek oświatowych oraz mieszkańcy powiatu nowodworskiego. Przyszli także Pracownicy Parku Krajobrazowego „Mierzeja Wiślana”, którzy ramię w ramię sadzili trzyletnie dęby na terenie leśnictwa Jantar w okolicach Stegny.

  Przede wszystkim akcja odbyła się w kontekście Międzynarodowego Roku Lasów ustanowionego przez ONZ i Roku Lasów Pomorza ustanowionego uchwałą Sejmiku Województwa Pomorskiego.

   Zebranych powitał Nadleśniczy Nadleśnictwa Elbląg  Mariusz Potoczny oraz zastępca dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku – Jerzy Fijas. Wygłosił on pogadankę na temat gospodarki zasobami leśnymi, a w szczególności odnowień lasów. O artystyczną oprawę spotkania zadbali sygnaliści. Po krótkim instruktarzu uczestnicy akcji przystąpili do nasadzeń. W sumie posadzono około 1500 szt. drzew.

   Po zakończeniu prac Nadleśniczy wraz z innymi dokonali odsłonięcia pomnika posadowionego na pamiątkę wspólnego sadzenia lasu.

Ptaki

Mierzeja Wiślana

1 Response

Leave a Reply