Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
gdzie nad morze z dziećmi
10 kwi

Majówka nad morzem Krynica Morska 2021

Majówka nad morzem Krynica Morska 2021

Z pewnością majówka nad morzem Krynica Morska

Majówka nad morzem Krynica Morska 2021, hotele nad samym morzem przyjazne dla rodzin z dziećmi zapraszają na Wielkanoc, weekend majowy i na Boże Ciało. Z pewnością posiadamy ostatnie wolne pokoje z widokiem na morze. Przede wszystkim hotel nad samym morzem, do plaży 60 m. pokoje wyciszone, zarówno ściany, drzwi, okna i podłogi.  Zapraszamy serdecznie cały rok na weekendy, wczasy, wakacje, urlop, sylwestra, i na wypoczynek.

Krynica Morska hotele nad morzem

Krynica Morska hotel nad samym morzem zaprasza cały rok. Majówka nad morzem Krynica Morska 2021.

Noclegi Krynica Morska nad samym morzem

Krynica Morska Maj 2022, Na majówkę nad morzem z pewnością zapraszam do Krynicy Morskiej na Mierzeje Wiślaną.

Na zaproszenie Nadleśnictwa Elbląg stawili się włodarze i pracownicy gmin, przedstawiciele służb mundurowych, placówek oświatowych oraz mieszkańcy powiatu nowodworskiego. Przyszli także Pracownicy Parku Krajobrazowego „Mierzeja Wiślana”, którzy ramię w ramię sadzili trzyletnie dęby na terenie leśnictwa Jantar w okolicach Stegny.

  Przede wszystkim akcja odbyła się w kontekście Międzynarodowego Roku Lasów ustanowionego przez ONZ i Roku Lasów Pomorza ustanowionego uchwałą Sejmiku Województwa Pomorskiego.

   Zebranych powitał Nadleśniczy Nadleśnictwa Elbląg  Mariusz Potoczny oraz zastępca dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku – Jerzy Fijas. Wygłosił on pogadankę na temat gospodarki zasobami leśnymi, a w szczególności odnowień lasów. O artystyczną oprawę spotkania zadbali sygnaliści. Po krótkim instruktarzu uczestnicy akcji przystąpili do nasadzeń. W sumie posadzono około 1500 szt. drzew.

   Po zakończeniu prac Nadleśniczy wraz z innymi dokonali odsłonięcia pomnika posadowionego na pamiątkę wspólnego sadzenia lasu. Zapraszamy do oglądania.

Majówka nad morzem Krynica Morska 2021

Ptaki

Mierzeja Wiślana

Przede wszystkim polecam komfortowe noclegi nad morzem w hotelu przy samej plaży.

2 Responses

Leave a Reply