Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Hotele nad morzem
29 lip

Hotele nad morzem w Krynicy Morskiej zapraszają cały rok

Hotele nad samym morzem

Hotele nad morzem w Krynicy Morskiej. hotel nad morzem Krynica Morska, hotel najbliżej morza w Krynicy Morskiej

Tanie hotele nad morzem na Mierzei Wiślanej blisko Gdańska zapraszają cały rok. Nowy hotel White to hotel położony 60 metrów od  morza. Z okien części pokoi widać morze a w koło las. Plaża czysta i szeroka z miałkim piaskiem i łagodnym zejściem do morza. Jest to hotel położony najbliżej morza w Krynicy Morskiej. Z Krynicy Morskiej blisko do Gdańska i Trójmiasta. Również przyjazd z Warszawy czy Katowic zajmuje mniej czasu niż na Hel.Jadąc Autostradą A1 z Warszawy można przejechać w 4 godziny nad morze do Krynicy Morskiej. Z Katowic będzie ok. siedmiu godzin. Dlatego zapraszam do odwiedzenia malowniczej Krynicy położonej na Mierzei Wiślanej zanim nas przekopią. W związku z tym zanim zostaniemy wyspą i wytną więcej drzew zobacz unikalny park krajobrazowy. Przede wszystkim mamy tu czyste powietrze o las sosnowy.

hotel krynica morska, hotel najbliżej morza w krynicy morskiej

Krynica Morska hotele

Hotele w Krynicy Morskiej nad samym morzem położone w lesie sosnowym nad samą wodą zapraszają cały rok. Przede wszystkim noclegi z wyżywieniem, pokoje z widokiem na morze.  Mamy tez tanie noclegi w pokojach z klimatyzacja w Willi Joker w centrum Krynicy.

Ścieżki rowerowe

Krynica Morska aktywny wypoczynek

Ścieżka rowerowa Krynica Morska

W Krynicy Morskiej  mamy ściereczka rowerową wzdłuż morza długości ok. 20 km, a i dalej można pojechać lasem do ujścia Wisły. Od strony Zalewu Wiślanego powstałą nowa ścieżka rowerowa długości 4 km po nowej koronie nowego wału przeciwpowodziowego. Ze ścieżki przepiękny widok na Zalew Wiślany. Dlatego White Resort ma wypożyczalnię rowerów , w tym elektrycznych. Przede wszystkim mamy promenadę spacerową wzdłuż morza i od 2021r. będzie promenada od strony Zalewy Wiślanego. Możemy też przechować rowery prywatne naszych Gości w osobnym pomieszczeniu.

2 Responses

Leave a Reply