White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Gdzie najbliżej nad morze z Katowic
28 cze
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Gdzie nad morze z Katowic

Gdzie nad morze z Katowic

Hotele Krynica Morska, gdzie nad morze z Katowic

Gdzie najbliżej nad morze z Katowic. Z Katowic z pewnością najlepiej będzie pojechać autostradą A1 do Swarożyna. Tu skręć w prawo na Malbork, dalej na Nowy dwór Gdański, Stegna i Krynica Morska.  Krynica Morska to z pewnością najmniejsze miasto w Polsce leżące na Mierzei Wiślanej. Otoczone jest z dwóch stron wodami, z jednej Zalew Wiślany a z drugiej Zatoka Gdańska. Przede wszystkim Krynica Morska jest jedną z najbardziej popularnych miejscowości nad Polskim morzem. Dlatego też przeważnie w rankingach zajmuje miejsca od 10 do 12.

jak dojechać ze śląska nad morze

Gdzie nad morze z Katowic

Hotele Krynica Morska przy plaży.

Hotele przy samej plaży w Krynicy Morskiej to z pewnością najlepszy wybór na spędzenie wakacji nad morzem. Przede wszystkim do samej plaży jest 60 m. a do centrum 600 m. 200 m. od centrum jest port jachtowy z którego można popłynąć do Fromborka. Hotele nad morzem to hotele stojące na skraju sosnowego lasu wchodzącego w skład Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana. Mierzeja Wiślana to ok. 90 % lasów przeważnie iglastych. Jest tu też pięć różnych rezerwatów. Z Krynicy Morskiej do granicy jest 15 km i prowadzi tam ścieżka rowerowa. W hotelu można wypożyczyć rowery w tym rowery elektryczne. W drugą stronę prowadzi ścieżka rowerowa do samego przekopu Mierzei Wiślanej. Ścieżkami  rowerowymi można dojechać aż do wałów Wisły.

Noclegi Krynica Morska

Polecam noclegi nad morzem z pełnym wyzywieniem. Dla Gości jest to przede wszystkim taniej. Przede wszystkim nie trzeba też stać w kolejkach do restauracji. Hot4el stoi w starym 150 letnim lesie sosnowym na skraju Parku Krajobrazowego ” Mierzeja Wiślana” .

Podsumowując, wybierz hotel nad samym morzem i zarezerwój z wyprzedzeniem.

4 Responses