White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
jak dojechać ze śląska nad morze
15 sty
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

jak dojechać ze śląska nad morze

Jak dojechać ze śląska nad morze

Krynica Morska hotele, jak dojechać ze śląska nad morze, ze śląska gdzie nad morze, do krynicy Morskiej, Śląsk.

może nad morze, hotele nad morzem

Luksusowe hotele nad samym morzem

Jak dojechać ze śląska nad morze do Krynicy Morskiej ? Z pewnością proponuje jazdę autostradą A1 do zjazdu Swarożyn  26 km. przed końcem autostrady przed Gdańskiem. Skręcamy w prawo  na Malbork i do Malborka, dalej na początku Malborka w lewo wzdłuż Nogatu na Nowy Dwór Gdański. Następnie kierunek Stegna i Krynica Morska. Z pewnością można jeszcze skrócić trasę o 10 km jadąc  10 km. przed Malborkiem w Gnojewie w lewo przez Szymankowo. Dalej na Nowy Staw, Nowy dwór Gdańsk a dalej jak wcześniej na Stegna, Krynica Morska. Ze śląska nad morze do Krynicy Morskiej autostradą mamy ok. 6 godzin jazdy + ewentualna godzina na odpoczynek czy obiad. Jest to z pewnością najkrótsza i najszybsza droga nad morze. Po oddaniu do użytkowania autostrady A1 do Krynicy Morskiej zaczęło przyjeżdżać wielokrotnie więcej Gości ze Śląska i okolic. Teraz z pewnością jest zdecydowanie szybciej i bezpieczniej jechać nową autostradą.

Krynica Morska hotele

Krynica Morska hotele

Hotele Krynica Morska

Hotele nad samym morzem w Krynicy Morskiej z pewnością spełnia wymagania Gości ze Ślaska. Przede wszystkim mamy czyste i bogate w jod powietrze bez smogu cały rok. Oczywiście jodu najwięcej jest w sezonie sztormów a więc od października do kwietnia. Za to na wakacje gwarantujemy dużo słońca i przepiękne plaże Mierzei Wiślanej. Plaże na Mierzei Wiślanej uważane są za najładniejsze na świecie  a do plaży mamy zaledwie 60 m. White Resort zaprasza cały rok na noclegi z całodziennym wyżywieniem.

Noclegi w Krynicy Morskiej

2 Responses

Leave a Reply