Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
najlepsza trasa nad morze ze śląska
21 sty
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

najlepsza trasa nad morze ze śląska Krynica Morska

Najlepsza trasa nad morze ze śląska

Gdzie najlepsza trasa nad morze ze śląska

Nad morze

Ogród nad morzem

Najlepsza trasa nad morze ze śląska samochodem to autostrada A1 do Swarożyna. Podczas gdy 26 km przed Gdańskiem skręcamy na Malbork, Nowy dwór Gdański Stegna i Krynica Morska, razem ok 80 km. i dojeżdżamy do Krynicy Morskiej. Z pewnością ze śląska, z Katowic, Krakowa, Wrocławia czy z południa Polski nad morze autostradą można dojechać w 6 godzin jazdy. Wydaje się, że Autostrada A1 to obecnie najszybsza i najlepsza droga nad Morze Bałtyckie samochodem. Również z Warszawy dużo turystów wybiera autostradę A1 jadąc nad Polskie morze. Mieszkańcy Torunia i Bydgoszczy też wybierają autostradę.

hotel krynica morska

krynica morska hotele nad morzem, najlepsza trasa nad morze ze śląska

A jak już będziecie nad Polskim Morzem Bałtyckim zapraszamy na Mierzeję Wiślaną. Przede wszystkim nad Zalew Wiślany i Zatokę Gdańską do Krynicy Morskiej. Krynica Morska to najmniejsze miasto w Polsce obecnie starającego się o status uzdrowiska. Ponieważ nasz hotel znajduje się najbliżej morza w Krynicy, zaledwie 60 m i plaża. Krynica Morska hotel na plaży zaprasza gorąco cały rok.

Hotele Krynica Morska

Noclegi Krynica morska

Noclegi nad samym morzem w Krynicy Morskiej, z pokoi widać morze i las sosnowy. Z pewnością jest to najlepsza miejscówka na wakacje wczasy czy na urlop. Przede wszystkim noclegi nad samym morzem należny rezerwować z dużym wyprzedzeniem. Noclegi nad samym morzem przede wszystkim cieszą się największym powodzeniem.

najlepsza trasa nad morze ze śląska

4 Responses

Leave a Reply