White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Atrakcje, autostrada a1
12 kwi

Autostrada A1

Autostrada A1

Autostrada A1 ze Śląska do Gdańska to zdecydowanie jedna z najlepszych tras w Polsce. Łączy ona bezpośrednio Trójmiasto z granicą z Czechami w Gorzyczkach. Przebiega przez takie miasta jak Grudziądz, Toruń, Włocławek, Łódź, Piotrków Trybunalski, Częstochowę i Gliwice. Dzięki powstaniu Autostrady nad morze przyjeżdża dużo więcej osób, ponieważ jest to jedyna Autostrada o przebiegu południkowym w kraju. Północ Polski, a w szczególności Mierzeja Wiślana, zyskała bardzo dużo turystów m.in ze Śląska, dla których wcześniej dojazd nad morze był bardzo uciążliwy. Teraz pokonanie takiej trasy to zaledwie 6 godzin. Do Krynicy Morskiej też jest bardzo dobry dojazd tą trasą. Wystarczy zjechać 26km przed końcem autostrady na Malbork. Następnie dojeżdżamy do Nowego Dworu Gdańskiego, a potem bezpośrednio na Mierzeję Wiślaną i do Krynicy.

Hotel

Hotel nad morzem

Autostrada A1 to duże udogodnienie dla gości hotelu White Resort. Dzięki niej zyskaliśmy szerokie grono turystów z południowej części Polski. Dla tych gości pobyt w obiekcie przy samej plaży to wyjątkowa odmiana. Bliskość morza, zapach lasu i szerokie, piaszczyste plaże – to wszystko jest u nas w zasięgu ręki. W White Resort zachęcamy do aktywnego spędzania wolnego czasu. Na terenie obiektu funkcjonuje wypożyczalnia rowerów. Posiadamy rowery miejskie, trekkingowe i elektryczne. Dla najmłodszych podróżników są też rowery dziecięce i młodzieżowe. Natomiast wjazd na jedną z najpiękniejszych tras rowerowych znajduje się tuż obok hotelu.

Dzięki Autostradzie A1 Krynica Morska zyskała bardzo dobre połączenie do Krynicy-Zdrój. Oba miasta pod tą samą nazwą mogą teraz zapewnić swoim mieszkańcom dogodną podróż. Zajmuje ona tylko około 9 godzin. Miasta mają podpisaną umowę partnerską. Dokument jest uwieńczeniem ich wieloletniej współpracy.

Dodatkowym atutem Autostrady Bursztynowej są bramki AmberGO wyposażone w kamery, które rozpoznają numer rejestracyjny zbliżającego się pojazdu. Po wcześniejszym dodaniu swojego pojazdu w aplikacji bramki otwierają się automatycznie. Po wjeździe opłata zostaje pobrana z podpiętej karty płatniczej. Cały proces zajmuje zaledwie kilka sekund. Z takiej płatności automatycznej można korzystać pokonując cały odcinek Gdańsk-Toruń w obu kierunkach. Podsumowując, warto skorzystać z takich udogodnień i zaplanować wczasy nad morzem. White Resort to obiekt całoroczny. Wszystkie pobyty przygotowujemy ze śniadaniami i obiadami w cenie. Zatem nie musisz o nic się martwić. Nie czekaj tylko zarezerwuj swój wymarzony urlop już dziś. Zadzwoń a my pomożemy dobrać najlepszy pokój dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Noclegi nad morzem

Noclegi nad morzem Krynica Morska

Autostrada A1, noclegi nad morzem.