Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
gdzie na wakacje z dziećmi nad morzem
29 paź
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

gdzie na wakacje z dziećmi nad morzem

Gdzie na wakacje z dziećmi nad morzem

na wakacje z dziećmi nad morzem, hotel dla dzieci krynica morska,

Gdzie na wakacje z dziećmi nad morzem, a  może nad morze do Krynicy Morskiej. Przede wszystkim Krynica Morska to najmniejsze miasto w Polsce, na pewno nie tak rozwinięte jak Koszalin czy Kołobrzeg ale też bardzo znane i lubiane przez turystów. Dlatego że Krynica Morska leży na Mierzei Wiślanej, otoczona jest z dwóch stron wodami Zatoki Gdańskiej i Zalewu Wiślanego. Przede wszystkim do morza średnio 500 m. Podczas gdy Krynica Morska to lasy sosnowe i szerokie piaszczyste plaże. Ze względy na mniejszą ilość turystów i rozrywek, idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Obecnie Krynica stara się o status uzdrowiska. Wykonano już pierwsze badania i pomiary.

krynica morska hotel

Hotele Krynica Morska

Przede wszystkim zobacz zdjęcia pokoi z widokiem na morze.

Hotele nad morzem w Krynicy Morskiej cieszą się ciągle największym powodzeniem wśród Gości Krynicy. Są to hotele i apartamenty nowe i dobrze wyposarzone.

Gdzie na wakacje z dziećmi nad morzem, z pewnością najlepiej do Krynicy Morskiej. Do Krynicy Morskiej z centrum Polski jest o ok. 2 godziny jazdy bliżej niż na wybrzeże środkowe. Ze śląska do Krynicy Morskiej można już dojechać w 6 godzin.  Dla dzieci zrobiliśmy plac zabaw, gdzie największą atrakcją jest statek piracki. Jest też huśtawka i trampoliny. Przede wszystkim White Resort to hotel dla dzieci Krynica Morska.

Najpiękniejsze miejsca nad morzem

Statek piracki.

Poniżej przede wszystkim noclegi nad samym morzem

2 Responses

Leave a Reply