White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
gdzie najlepsza pogoda nad morzem
30 paź
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

gdzie najlepsza pogoda nad morzem

gdzie najlepsza pogoda nad morzem

najlepsza pogoda nad morzem, Krynica Morska hotel w Krynicy Morskiej.przy plaży

Gdzie najlepsza pogoda nad morzem, najlepsza pogoda nad morzem na pewno w Krynicy Morskiej. Krynica Morska położona na Mierzei Wiślanej ma bardzo specyficzny klimat. Krynica należny do miejscowości o najmniejszych opadach w ciągu roku i największej ilości dni słonecznych w roku. Właśnie dlatego Krynica Morska wymyśliła sobie slogan że : ” TU ZAWSZE ŚWIECI SŁOŃCE “. Jeśli w Gdańsku pada deszcz przez cały dzień to w Krynicy zaledwie deszczyk i to przez godzinę czy dwie.  Goście którzy wielokrotnie bywali w Krynicy Morskiej zauważyli właśnie taką specyfikę pogodową  i między innymi dlatego przyjeżdżają do Krynicy co rok. W Krynicy wakacie, wczasy czy urlop są zawsze udane a jedyną rzeczą którą trzeba zabrać ze sobą to dobry humor. Uwierz że wrzucisz do nas na pewno.

hotele krynica morska

gdzie najlepsza pogoda nad morzem

Hotele Krynica Morska

Hotele w Krynicy to nowe hotele i apartamenty nad samym morzem. W końcu  w okolicy ronda ulic Korczaka i Przyjaźni powstało nowe centrum noclegowe w Krynicy. Są to nowe hotele i apartamenty nad samym morzem. Z pewnością jest to najlepsza lokalizacja w krynicy Morskiej. Do morza 100 m. a do centrum 600 m. Hotele są nowe, pokoje obszerne z widokiem na morze. Podsumowując, polecam przede wszystkim hotele położone nad samym morzem przy plaży w Krynicy Morskiej. Krynica Morska hotel przy plaży, White Resort.

2 Responses

Leave a Reply