Gdzie najlepiej jechać nad polskie morze

23 Lis

Gdzie najlepiej jechać nad polskie morze

Gdzie najlepiej jechać nad polskie morze ???

Gdzie najlepiej jechać nad polskie morze, gdzie czyste plaże i słoneczna pogoda ? Proponuję wyjechać na wczasy, wakacje czy urlop na przepiękne i szerokie plaże na Mierzeję Wiślaną i najlepiej do Krynicy Morskiej. Na Mierzei Wiślanej prawie zawsze świeci słońce a opady deszczy są sporadyczne i niewielkie. Zapraszam do hotelu w Krynicy Morskiej położonego nad samym morzem tuż obok nowo otwartej promenady i ścieżki rowerowej. Niewątpliwie jest to jedna z najlepszych lokalizacji nad Polskim Morzem Bałtyckim jak i w samej Krynicy Morskiej.  W 2019 roku oddaliśmy du użytku dla dzieci plac zabaw ze statkiem pirackim, huśtawką i trampolinami i właśnie kończymy ogród ze ścieżkami spacerowymi i miejscami do odpoczynku.

Gdzie najlepiej jechać nad polskie morze  Gdzie najlepiej jechać nad polskie morze, Krynica Morska. Gdzie najlepiej jechać nad Polskie Morze Bałtyckie ?     Gdzie najlepiej jechać nad polskie morze z dziećmi ?

Mamy też całoroczną wypożyczalnie rowerów. Obok do granicy biegnie ścieżka rowerowa długości 15 km a w drugą stronę 7 km, dalej ścieżką leśną. Gdzie najlepiej jechać nad polskie morze, najlepiej do White Hotel położonego 60 m od morza. Niewątpliwie masz hotel jest najlepiej zlokalizowany w całej Krynicy Morskiej w związku z tym Gosce bardzo lubią u nas gościć. Prawdopodobnie nasz ogród i statek piracki są jednymi z najładniejszych w Krynicy.