White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Zalew Wiślany latem, wakacje, Czy warto jechać na wczasy do Krynicy Morskiej
12 mar

Czy warto jechać na wczasy do Krynicy Morskiej

Czy warto jechać na wczasy do Krynicy Morskiej?

Czy warto jechać na wczasy do Krynicy Morskiej? Z pewnością jest to pytanie, które często pojawia się podczas planowania urlopu. W niniejszym artykule postaram się na nie odpowiedzieć. Po pierwsze Krynica to miasto turystyczne i jest najbardziej znanym letniskiem na Mierzei Wiślanej. Szerokie i piaszczyste plaże, niemalże gwarantowana pogoda w sezonie letnim oraz mnóstwo atrakcji co roku przyciąga wielu turystów. Goście przyjeżdżają do nas z całej Polski a także z zagranicy, ponieważ do miasta jest bardzo dobry dojazd. Droga z Warszawy krajową siódemką zajmuje około czterech godzin, goście ze Śląska i okolic dojadą Autostradą A1 w zaledwie sześć godzin.  Natomiast podróż samochodem z lotniska w Gdańsku do Krynicy zajmie tylko nieco ponad godzinę.

Krynica Morska

Krynica Morska hotele nad morzem

Krynica Morska

Po podróży czas na zwiedzanie. W Krynicy na turystów czeka wiele atrakcji. Na pewno warto zwiedzić Latarnię Morską, z której rozpościera się malowniczy widok na Zatokę Gdańską oraz Zalew Wiślany. Obowiązkowym punktem widokowym jest także Wielbłądzi Garb. Jest to najwyższy szczyt Mierzei i najwyższa stała wydma w Europie. Dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu dostępna jest szkoła windsurfingu oraz trasa rowerowa R10. Jest to piękna ścieżka biegnąca wzdłuż Bałtyku, którą można dojechać aż do ujścia Wisły do morza w Mikoszewie albo w drugą stronę do granicy z Rosją. Poza tym zachęcam także do spacerów pięknie oświetloną promenadą spacerową.

Hotele Krynica Morska

Czy warto jechać na wczasy do Krynicy Morskiej? Oczywiście, że tak! Jednak, aby wypoczynek był w pełni udany należy wybrać najlepszy hotel. Zapraszamy do White Resort – luksusowego obiektu z widokiem na morze. Posiadamy pokoje o wysokim standardzie a wczasy zawsze oferujemy z wyżywieniem. Śniadania i obiady w sezonie letnim serwowane są w formie bufetu. Nasz szef kuchni przygotowuje dania tylko ze świeżych i regionalnych produktów. Uwierz, że rozsmakujesz się w naszej kuchni. Dostępne jest także specjalne menu dla dzieci. Już dziś zadzwoń i zarezerwuj wymarzony urlop dla siebie i swoich najbliższych. Jesteśmy otwarci przez cały rok. Z pewnością warto jechać na wczasy do Krynicy Morskiej.

mierzeja wiślana przekop, noclegi, hotel

mierzeja wiślana krynica

Luksusowe hotele nad morzem, czy warto jechać na wczasy do Krynicy Morskiej?

Gdzie tanie noclegi nad morzem

Gdzie na wczasy nad morze w Krynicy Morskiej ? Na wczasy nad morzem polecam nowe hotele postawione nad samym morzem w centrum Krynicy Morskiej. Tu przoduje White Resort stojący 60 m. od plaży. W pakiecie nocleg z całodziennym wyzywieniem,
White Resort Krynica Morska, postawiony w ostatnich latach nad samym morzem w Krynicy Morskiej. Nowy i nowocześnie wykonany, obszerne, klimatyzowane pokoje z widokiem na morze. Zapraszam serdecznie.