White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
krynica morska hotel z ogrodem nad morzem
18 lut

Krynica Morska hotel z windą

Krynica Morska hotel z windą

Przede wszystkim Krynica Morska hotel z windą, Krynica Morska hotele

Krynica Morska hotel z windą blisko morza.

Przede wszystkim Krynica Morska hotel nad samym morzem. Dla wygody Gości mamy dwie osobowe windy dowożące na wszystkie pietra. Przede wszystkim polecam obszerne pokoje Delux z dużymi 180 x 200 cm. wygodnymi łóżkami z widokiem na morze i las. Hotel nad morzem z windą która mieści również wózki dziecięce i dla niepełnosprawnych.

Hotel nad morzem dla dzieci

Krynica Morska hotel

Krynica Morska hotel nad morzem, blisko do centrum a najbliżej nad morze. Wszystkie hotele nad samym morzem w Krynicy Morskiej to z pewnością najlepszy wybór na wakacje, wczasy czy na urlop. Przede wszystkim jesteśmy najbliżej morza w Krynicy Morskiej, do centrum zaledwie 600 m.

Noclegi Krynica Morska nad morzem

Noclegi w Krynicy Morskiej nad samym morzem w licznych hotelach i apartamentach. Hotele nad morzem w Krynicy Morskiej do morza mają zaledwie 60 m. Bliżej morza jest tylko las sosnowy i plaża. Obok morza biegną ścieżki rowerowe i promenada spacerowa. są też liczne ścieżki leśna po których z pewnością fajnie się spaceruje a można też pojeździć na rowerach. W hotelu mamy całoroczną wypożyczalnię rowerów. Noclegi w centrum to zaraz po noclegach nad samym morzem druga dobra lokalizacja. Noclegi w centrum mają blisko do centrum i do Zalewu Wiślanego gdzie też oddano do użytku promenadę spacerową wzdłuż zalewu. Nowa promenada i ścieżka rowerowa biegnie po koronie nowego wały przeciwpowodziowego, ma cztery kilometry długości i 3 m. szerokości. Widoki z tej ścieżki są rewelacyjne, niektóre zatoczki od strony zalewu są tuż obok promenady. Jest tu tez port jachtowy z jachtami i statki spacerowe kursujące do Fromborka.

Zachód słońca

Zachód słońca nad morzem

Krynica Morska hotele z windą to przede wszystkim White Resort.

2 Responses

Leave a Reply