White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
6 gru

Wczasy nad morzem w Krynicy Morskiej

Wczasy nad morzem w Krynicy Morskiej.

Z pewnością wczasy nad morzem w Krynicy Morskiej. Wczasy nad morzem Krynica Morska

Wczasy nad morzem w Krynicy Morskiej w hotelu White, 60 m. od plaży. Krynica Morska obiekt noclegowy położony najbliżej morza w Krynicy Morskiej zaprasza na wczasy nad morzem, urlop nad morzem i weekend nad morzem w Krynicy Morskiej. Zapraszamy rodziny z dziećmi na wakacje nad samym morzem. Dla dzieci mamy 8 metrowy dwu pokładowy statek piracki Biała Perła. Na statku kilka atrakcji wspinaczkowych, obok podwójna trampolina i podwójna huśtawka.  Do plaży mamy zaledwie 60 m, obok też jest aquapark.

Hotel nad morzem

Hotele nad morzem

Krynica Morska

Ścieżka rowerowa

Za płotem hotelu biegnie ponad 20 km. długości ścieżka rowerowa. Rowerem też można pojechać do ujścia Wisły, jest to ponad 30 km. W hotelu jest wypożyczalnia rowerów, również elektrycznych. Od 2021 r. będzie też czterokilometrowa ścieżka rowerowa wzdłuż Zalewy Wiślanego po koronie wału przeciwpowodziowego.

Promenada spacerowa

Wzdłuż morza biegnie nowa promenada spacerowa długości ok 6 km. Ok 1500 m promenady jest oświetlone. Również od 2021 r. będzie czynna nowa promenada wzdłuż Zalewu Wiślanego.  Promenada biegnie przez całą Krynicę i ma 4 km długości. Z promenady jest wspaniały widok na Zalew Wiślany. Z pewnością zarówno promenada wzdłuż Zalewu Wiślanego jak i promenad wzdłuż morza będą cieszyły powodzeniem wśród Turystów odwiedzających Krynicę nawet na jednodniowe wypady czy na weekendy.

Wczasy nad morzem w Krynicy Morskiej blisko morza.

Krynica Morska

Wczasy blisko morza

Wczasy blisko morza w Krynicy Morskiej  to najlepsza z propozycji noclegów nad samym morzem. Przede wszystkim hotele i apartamenty są nowe i dobrze wyposażone a pokoje obszerne. Hotele blisko morza jak i apartamenty to doskonały wybór na wczasy, wakacje czy urlop nad morzem. Krynica Morska to nadmorski kurort wypoczynkowy od wielu lat. Krynica Morska i jej plaża w rankingach miejscowości nadmorskich od wielu lat zajmują najwyższe  pozycje. Turyści przyjeżdżający na wczasy do Krynicy Morskiej później wracają do nas wielokrotnie.

Wczasy

Podsumowując zapraszam gorąco do Krynicy Morskiej na wczasy, wakacje czy urlop. Zapraszam także na długie weekendy i na święta aby spędzić je nad samym morzem, pospacerować po promenadzie wzdłuż morza, pojeździć rowerem po lesie, pooddychać świeżym i czystym powietrzem bogatym w jod.

Zapraszam również na tanie noclegi z klimatyzowanymi pokojami w Willi Joker w centrum Krynicy Morskiej.

wczasy nad morzem w krynicy morskiej

Wczasy w Polsce nad morzem z pewnością najlepiej spędzić w White Resort.
Wakacje nad morzem Krynica Morska to bez wątpienia najlepszy wybór na rodzinny wypoczynek.

2 Responses

Leave a Reply