Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Krynica Morska pokoje nad morzem
31 maj
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Krynica Morska apartamenty

Krynica Morska apartamenty

Apartamenty nad morzem Krynica Morska, apartament balkon, widok na morze

Krynica Morska hotele nad morzem z widokiem na morze i las sosnowy. Kurort Krynica Morska to przede wszystkim kurort turystyczny nad morzem, w związku z tym bogata baza noclegowa blisko morza w Krynicy Morskiej. Z pewnością Krynica Morska apartament w hotelu, pokoje z widokiem prawie na morze, prawdopodobnie najbardziej popularny hotel w Krynicy. Dlatego Pomorskie apartament z widokiem na morze w Krynicy Morskiej. Krynica Morska hotel przy plaży nad samym morzem. Ze względu na fakt , że apartamenty mają widok na morze,apartamenty cieszą się powodzeniem. Z pewnością pokoje z widokiem na morze, być może hotel White położony jest najbliżej morza w Krynicy. Bogata baza noclegowa nad morzem w Krynicy Morskiej, tanie apartamenty z widokiem na las i morze, apartamenty studio, obszerne pokoje rodzinne w hotelu White w Krynicy Morskiej. Krynica Morska nad samym morzem , z apartamentów widoki na morze i las.

Krynica Morska White Resort

white resort

Krynica Morska nad samym morzem, apartamenty z widokiem na morze.

W 2020 roku otworzyliśmy  ładny ogród i prawdopodobnie najładniejszy plac zabaw dla dzieci w Krynicy Morskiej. Jest na nim prawie największy statek w Krynicy Morskiej służący tylko  dzieciom. Jest też huśtawka i podwójna trampolina. W ogrodzie oprócz mamy ścieżki spacerowe pomiędzy drzewami, ławeczki i ładne altanki. Podsumowując stwierdzam że ogród podoba się wszystkim Gościom. Przede wszystkim największa atrakcja to 8 m. i dwu pokładowy statek piracki.

Krynica Morska

Krynica Morska dziki

Noclegi w Krynicy Morskiej

Przede wszystkim polecam noclegi z wyżywieniem nad samym morzem. Tanie ceny przed sezonem i po sezonie w hotelach i apartamentach czynnych cały rok.

2 Responses

Leave a Reply