White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Krynica Morska apartamenty
4 lut
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

apartamenty nad morzem Krynica Morska

Apartamenty nad morzem z widokiem na morze Krynica Morska .

apartamenty nad morzem Krynica Morska, krynica morska apartament

Hotele Krynica Morska

hotel krynica morska nad morzem

Tu też apartamenty nad morzem z widokiem na morze Krynica Morska, Mierzeja Wiślana. Przede wszystkim Krynica Morska otoczona jest z dwóch stron wodami Zatoki Gdańskiej i Zalewu Wiślanego zaprasza do apartamentów i hoteli nad samym morzem , do morza zaledwie 60 m.  Jesteśmy najbliżej morza w Krynicy i nie tylko. Jest mało hoteli w Polsce położonych tak blisko morza jak my. Krynica Morska stara się obecnie o status uzdrowiska. Jesteśmy położeni w Krynicy  w strefie A . Podsumowując jest to strefa najbardziej korzystna dla kuracjuszy pod względem leczniczego wpływu morza, jodu. lasu, ciszy, czystości powietrza i tp. uwarunkowań na organizm ludzki.

Krynica Morska hotel blisko plaży, apartamenty z widokiem na morze i las sosnowy.   Czyste, szerokie i z miałkim piaskiem plaże z łagodnymi zejściami do morza. Plaża z ratownikiem, na plaży namioty a w nich restauracje, obok wynajem sprzętu wodnego, skuterów wodnych i innych. Hotel Biały znajduje się 60 m. od Białej Plaży. Plaża długa od ujścia Wisły do granicy z Obwodem Kaliningradzkim ok. 40 km długości  plaży. Ponieważ na naszą plażę jest bliżej niż np. na Hel i to ok. 2 godzin jazdy samochodem plaża w Krynicy cieszy się powodzeniem zarówno dla turystów z Warszawy ale od niedawna ze śląska , Wrocławia, Krakowa i z całego południa polski. Połączenie odcinków Autostrady A1 obwodnicą wokół Łodzi skróciło znacznie czas dojazdu nad Polskie Morze Bałtyckie.

hotel krynica morska

Krynica Morska baza noclegowa to z pewnością liczne hotele, pensjonaty, ośrodki wczasowe, kwatery prywatne, wille, apartamenty i pokoje do wynajęcia. Krynica jest idealną bazą wypadową do Gdańska i Sopotu. Podobnie na zamek w Malborku, do Elbląga na rejs po Jeziorze Drużno ( rezerwat) i dalej po pochylniach kanału Elbląskiego. Ponieważ jedyna taka atrakcja w Europie Turyści chętnie z niej korzystają. Dlatego też po wyremontowaniu za pieniądze unijne pochylni rejsy stały się tak popularne że często brakuje biletów. Rejsy z Elbląga rozpoczynają się ok godziny 8 rano. Większość turystów wykupuje bilety do ostatniej pochylni skąd busy zabierają turystów z powrotem do Elbląga. Rejs kończy się ok. godziny 13.

krynica morska apartament, krynica morska apartament

Apartamenty nad morzem

4 Responses

Leave a Reply