Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Zalew Wiślany latem, wakacje, Czy warto jechać na wczasy do Krynicy Morskiej
19 lut

Zalew Wiślany

Zalew Wiślany

Rejsy Zalew Wiślany Krynica Morska atrakcje, hotele,

atrakcje krynica morska

Rejsy po Zalewie Wiślanym to świetna atrakcja dla wszystkich zwolenników niesamowitych widoków. Krynica Morska dzięki dostępowi do Zalewu Wiślanego i Zatoki Gdańskiej, jest wyjątkowa i przyciąga co roku wielu turystów. Wybierając najlepszy hotel nad morzem, hotel przy plaży, mamy dopiero połowę sukcesu. Warto częściowo zaplanować nasz czas wolny. Rejsy po Zalewie to decydowanie atrakcja, obok której nie można przejść obojętnie. W sezonie letnik, na krynickim molo, możemy wręcz przebierać w ofertach różnych, wodnych przewoźników. Jaki rejs wybrać? Krótki ale treściwy, dłuższy i spokojny, czy może rejs statkiem do Fromborka?

Rejsy po Zalewie Wiślanym

Rejsy statkiem do Fromborka cieszą się dużą popularnością. Dzięki temu, że drogą wodną z krynicy do tegoż miasta, mamy bezpośredni dostęp, dotrzemy tam w bardzo krótkim czasie. Zdecydowanie szybciej, niż samochodem. Warto zaplanować sobie jeden dzień na zwiedzanie tego pięknego miasta, a w nim między innymi katedrę, wieżę Radziejowskiego, muzeum Mikołaja Kopernika, basztę rybacką, pomnik Mikołaja Kopernika, oraz obserwatorium. Jak widzimy, nasze wczasy to nie tylko hotel przy samej plaży i najlepsze jedzenie w Kryniccy Morskiej, zostawmy również czas na atrakcję, a ich z pewnością nie zabraknie. Jeśli wolimy zamiast całodziennej wycieczki, wybrać zwykły rejs po zalewie, statek ‘ Krystyna’ pływa kilka razy dziennie, a jej kapitan chętnie opowie wiele ciekawostek związanych z okolicą. Możemy zdecydować się również na samodzielne wypożyczenie sprzętu wodnego. Nie na wszystkie sprzęty musimy posiadać patent. Warto więc dopytać i spróbować swoich sił. Zalew Wiślany Krynica Morska, atrakcja turystyczna.

Nocleg Krynica Morska

Nocleg Krynica Morska nad morzem

Krynica Morska

Krynica Morska z pewnością nie pozwala na nudę. Tutaj każdy znajdzie atrakcję dopasowane do swoich potrzeb i zainteresowań. Udane wakacje składają się z wielu czynników. Podstawowym z nich jest najlepszy hotel nad morzem, hotel blisko morza, hotel z wyżywieniem, ale i atrakcje dla dzieci, widok na morze, oraz piękna okolica. To wszystko dostaniemy w White Resort, w Krynicy Morskiej. Odwiedź Mierzeję i zakochaj się w niej, tak jak my! Jeszcze dziś zadzwoń i zapytaj o interesujący Cię termin! Do zobaczenia na molo! Krynica Morska hotele nad morzem zapraszają cały rok.

Noclegi Krynica Morska nad morzem.

3 Responses