White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Krynica Morska atrakcje
19 lis

Krynica Morska atrakcje

Krynica Morska atrakcje

Krynica Morska atrakcje, ścieżka rowerowa Krynica Morska, White Resort

Z pewnością największą atrakcja w Krynicy Morskiej jest obecnie robiony przekop Mierzei Wiślanej. Turyści odwiedzający Krynicę Morską albo jeżdżą tam samochodami i parkują na specjalnie zrobionym leśnym parkingu 100 m. od przekopu. Prowadzi tam również ścieżka rowerowa biegnąca wzdłóż morza, można nią też pójść na spacer piechotą. Z hotelu do przekopu jest ok. 10 km. Długość ścieżek rowerowych w Krynicy to ok. 30 km. pozna pojechać też dalej, aż do ujścia Wisły.

Ścieżka rowerowa white resort

Drugim kierunkiem jest granica z Obwodem Kaliningradzkim, do granicy jest ok. 15 km. Jest też nowy 4 kilometrowy odcinek ścieżki rowerowej i promenady spacerowej wzdłuż Zalewu Wiślanego.

Atrakcje w samej Krynicy to z pewnością: latarnia morska, molo przy porcie jachtowym, rejsy po Zalewie Wiślanym lub rejsy do Fromborka. Spacery promenadą spacerową wzdłóż morza oraz spacery po plaży ciesz się z pewnością również dużym powodzeniem. Z Krynicy warto tez pojechać na zamek do Malborka lub do Elbląga i popłynąć kanałem Elbląskim ” statkiem po trawie”.

White Resort, ścieżka rowerowa Krynica Morska tuż obok hotelu

hotel nad morzem

1 Response