Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
ścieżki rowerowe
27 lis

Ścieżki rowerowe nad morzem

Ścieżki rowerowe nad morzem

Ścieżki rowerowe nad morzem Krynica Morska

Krynica Morska ścieżki rowerowe nad samym morzem. Ścieżka ze zdjęcia ma 7 km. dłógości i biegnie wzdłóż samej plaży i lasu przez całą Mierzeję Wiślaną. Cała droga rowerowa R10 ma na Mierzei ok. 50 km dłógości i biegnie od granicy do ujścia Wisły.

Ścieżka rowerowa

Ścieżki rowerowe nad morzem

Krynica Morska wypożyczalnia rowerów. W White Resort ze względu na lokalizację przy samej ścieżce rowerowej powstała wypożyczalnia rowerów miejskich, trekkingowych, elektrycznych oraz rowerów dla dzieci. Dla najmłodszych wypożyczalnia dysponuje fotelikami montowanymi na bagażniki rowerowe. Mamy też kaski również dla małych dzieci.

Rowerem wzdłuż morza

White Resort położony nad samym morzem, przede wszystkim nowy hotel wybudowany w ostatnich latach, pokoje obszerne z balkonami, przeważnie z klimatyzacją. W hotelu jest restauracja i kawiarnia, oferujemy przede wszystkim pakiety, noclegi z całodziennym wyżywieniem. Z pewnością jest tu też bardzo ładny ogród edukacyjny z placem zabaw dla dzieci. Niemniej i tak największą atrakcją w Krynicy jest przepiękna szeroka plaża z miałkim złotym piaskiem.

Ścieżki rowerowe nad morzem

Noclegi nad morzem

Z pewnością noclegi nad samym morzem to najlepszy wybór na wakacje nad morzem. Przede wszystkim to nowe hotele przy samej plaży zapewniające widok na morze cieszą się najwiekszym powodzeniem. Z pewnością polecam White Resort z klimatyzowanymi pokojami i z widokiem na morze.

Krynica Morska zdjęcia hoteli i pokoi.

3 Responses