White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Droga rowerowa R10
30 lis

Droga rowerowa R10

Droga rowerowa R10

Droga rowerowa R10 Krynica Morska White Resort noclegi z wyżywieniem, wypożyczalnia rowerów

Przez Krynicę Morska przebiega droga rowerowa R10. Droga ta biegnie od samej granicy z Obwodem Kaliningradzkim do ujścia Wisły. Całkowita długość to ok 50 km, na rożnych odcinkach droga wygląda też różnie. Droga R10 na wysokości przekopu przez Mierzeją Wiślana jest przerwana. Tu też trzeba dojechać do drogi samochodowej i mostem przejściach nad przekopem.

Ścieżka rowerowa, White Resort noclegi z wyżywieniem

Ścieżki rowerowe biegnące przez Krynicę Morską maja ok. 30 km długości i przede wszystkim są  nowe. Ścieżki te cieszą się bardzo dużym powodzeniem zarówno wśród rowerzystów jak i spacerowiczów. Z pewnością głównym kierunkiem spacerów jest przekop Mierzei Wiślanej.

Atrakcie Krynicy Morskiej, punkt widokowy Wielbłądzi garb

Z pewnością najbliższą atrakcja w Krynicy Morskiej jest punkt widokowy Wielbłądzi Garb. Ma on ok 54 m. wysokości i widać z niego równocześnie Zalew Wiślany oraz Zatokę Gdańską. Z centrum Krynicy do Wielbłądziego Garbu jest ok 3 km. Dalej w kierunku Piasków jest jeszcze punkt widokowy Góra Pirata.

Krynica Morska wypożyczalnia rowerów

White Resort Krynica Morska noclegi z wyżywieniem nad samym morzem, hotel postawiony w lesie, mamy też własną wypożyczalnię rowerów

Noclegi nad morzem

Rowerem nad morze