White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
26 lis

Krynica Morska w Krynicy Morskiej

Krynica Morska w Krynicy Morskiej

Krynica Morska w Krynicy Morskiej, hotel, nocleg Krynica Morska, hotel nocleg krynica morska, noclegi hotele w krynicy morskiej,

Dlatego też Krynica Morska, w Krynicy Morskiej noclegi, hotele, pensjonaty, wille, ośrodki wczasowe, domy wypoczynkowe, kwatery prywatne i pola namiotowe. Bogata baza noclegowa w Krynicy Morskiej obecnie starającej się o status uzdrowiska. Coraz częściej o Krynicy Morskiej mówi się w aspekcie przekopu Mierzei Wiślanej. Jest bardzo wiele głosów z opiniami od jednego końca do drugiego. Większość opinij wygłaszają ludzie nie mający zielonego pojęcia o całym zamierzeniu. A tak naprawdę to nikt nie jest w stanie powiedzieć co będzie po przekopaniu Mierzei. Wszystkie namiastki badań mówią bardzo ogólnikowo z ukierunkowaniem na potrzeby zamawiającego.

hotel Krynica Morska noclegi hotele w krynicy morskiej

noclegi hotele w krynicy morskiej

Badania dokładniejsze maja się dopiero rozpocząć ale też pod kontem aby przekop zrobić. Moim zdaniem przekop ma być próbą wywiązania się z przedwyborczych obietnic. Nie ma nic albo prawie nic wspólnego  z powoływaniem się na rozwój Elbląga i województwa warmińsko mazurskiego oraz na bezpieczeństwo Polski. Uważam  że przekop Mierzei jest tak przemyślany jak budowa regionalnych lotnisk w Szymanach, Radomiu, Babimoście oraz łódzkim Lublinku. Ciekawe gdyby pomysłodawca przekopu robił to za własne pieniądze i musiał pokryć wszelkie tego skutki czy też podjął by taką decyzje. A co będzie jak zmieni się władza a następcy przerwą inwestycję wykonaną w połowie ?

Krynica Morska w Krynicy Morskiej

Jeśli już taki przekop musi być, to jako inwestycje towarzyszące w pierwszym rzędzie powinna być wykonana nowa droga z Nowego Dworu do Krynicy Morskiej. Myślę ze ta droga powinna mieć minimum trzy pasy ruchu ze względu na sezonowe szczyty szczególnie powrotów do domu. Z boku drogi droga dla rowerów i chodnik dla pieszych. Droga dla rowerów i chodnik nie powinny przylegać bezpośrednio do jezdni a być oddalone o kilka metrów dla bezpieczeństwa. Można by też pomyśleć o szlaku turystycznym dla pieszych i dla jednośladów pomiędzy atrakcjami Mierzei Wiślanej.

Hotel z widokiem na morze

Krynica Morska Hotel z widokiem na morze

Winny to być miejsca ciekawe krajobrazowo jak i historycznie ( Rezerwat Kormoranów i Czapli Siwej, Rezerwat Buki Mierzei Wiślanej, Wielbłądzi Garb, “Skarpa”. Jak i  Granica Państwa, Państwowe Muzeum Sztutthof, Kościół w Stegnie, Rezerwat “Mewia Łacha” i tp.) Do tych miejsc należało by dodać miejsca nie znane jak np. stare kamienie graniczne widoczne jeszcze w kilku miejscach w pobliżu Krynicy. Władze miasta Krynicy mogłyby zlecić opracowanie profesjonalnego przewodnika z mapką z zaznaczonymi ciekawymi miejscami. A może też z opisem ciekawostek z historii Krynicy. Przewodnik mógłby być sprzedawany do hoteli i ośrodków wczasowych do dalszej odsprzedaży. Taki przewodnik powinien kosztować w zakupie dla hotelu do 5 zł aby hotel mógł go odsprzedać dalej. Dobrze zrobiony przewodnik bez zmian tekstu sprzedawał by się przez najbliższe 5 lat .

Krynica Morska hotele blisko morza zapraszają cały rok.

Krynica Morska noclegi w Krynicy Morskiej to bez wątpienia świetny wybór dla całych rodzin.
Przekop Mierzei Wiślanej to aktualnie jedna z największych atrakcji w okolicy.

2 Responses

Leave a Reply