White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Rowerem nad morze
9 gru

Rowerem nad morze

Rowerem nad morze

Rowerem nad morze, ścieżki rowerowe Krynica Morska, hotele

Ścieszki rowerowe nad morzem na Mierzei Wiślanej w Krynicy Morskiej gdzie można pojezdzic rowerem nad samym morzem.

Krynica morska ściezka rowerowa i promenada spacerowa wzdłóz morza.

Przede wszystkim przez cała Mierzeję Wiślaną biegnie droga rowerowa R10. Droga rozpoczyna swój bieg od granicy i wejścia na plaże nr 1. Przez pierwsze 15 km. biegnie lasem w odległości ok. 50 m od morza. W Krynicy Morskiej przy wejściu nr. 25 droga biegnie już na skraju lasu przy samej plaży. Tu też przez ok. 1500 m. równolegle biegnie promenada spacerowa. Pomiędzy wejściami nr 24 a 28 droga jest oświetlona przez całą noc. Są tu też ławeczki i kosze na śmieci.

Droga rowerowa R10

Droga R10 biegnie z pewnością do samego przekopu Mierzei Wiślanej, tu trzeba przekop objechać po drodze samochodowej. Tu też za przekopem ponownie wracamy na drogę R10, gdzie droga prowadzi aż do ujścia Wisły. Przede wszystkim droga na całej swojej dłógośći t. j. ok. 50 km robiona jest etapami i w różnych miejscach różnie wygląda.

Krynica Morska hotele przy drodze R10.

W Krynicy Morskiej jest kilka nowych hoteli położonych przy samej ścieżce rowerowej. Tu też White Resort ma nawet własną wypożyczalnię rowerów w tym rowery elektryczne. Ścieżki rowerowe Krynica Morska to ok. 30 km dłógości.

Noclegi Krynica Morska

 

2 Responses