White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
18 lut

fajne miejsca nad morzem

fajne miejsca nad morzem

fajne miejsca nad morzem Krynica

Fajne miejsca nad morzem

Gdzie fajne miejsca nad morzem, hotele nad morzem Krynica Morska hotel morze, noclegi nad morzem.

 Przede wszystkim fajne miejsca nad Morzem Bałtyckim z dziećmi. Krynica Morska to z pewnością bardzo fajne miejsce nad samym Morzem Bałtyckim na wakacje i urlop dla rodzin z dziećmi jak i dla par bez dzieci i singli. Hotel położony nad samym morzem, do plaży 60 m. przede wszystkim z okien pokoi widok na morze. Przede wszystkim z hotelu do centrum 500 m. do Zalewu Wiślanego 700 m.  Krynica Morska to z pewnością najmniejsze miasto w Polsce położone na Mierzei Wiślanej w parku krajobrazowym Natura 2000. Dlatego też na całej Mierzei mamy prawie same lasy sosnowe, ponad 90 % powierzchni to lasy. Przede wszystkim jest tu rezerwat kormoranów i czapli siwej, rezerwat buków, do granicy z Obwodem Kaliningradzki, mamy 15 km. Krynica Morska to z pewnością szerokie i długie plaże z miałkim piaskiem i z łagodnym zejściem do wody. Teren lekko pagórkowaty, najwyższe wzniesienie to punkt widokowy Wielbłądzi Garb, ma 50 m wysokości.

Krynica Morska centrum, widok na port jachtowy, ul. Gdańska. Port jachtowy został ostatnio zmodernizowany za pieniądze unijne w ramach projektu Pętli Żuławskiej. Obok portu na zdjęciu po lewej od portu największy stały bajko land, ok 10 000 m2  terenu z atrakcjami dla dzieci i nie tylko. Skrzyżowanie ul. Gdańskiej i Portowej to samo centrum handlowe Krynicy. Liczne sklepy z pamiątkami, z odzieżą, spożywcze,  kawiarnie i bary, market spożywczy, budki z lodami i z goframi, bank i cała baza innych sklepów i straganów sezonowych.

luksusowy hotel nad samym morzem

Krynica Morska to bardzo fajne miejsca nad morzem. Zapraszamy bardzo serdecznie na wczasy, wakacje, urlopy, zaręczyny, nad Polskim Morzem Bałtyckim.

Krynica Morska to przede wszystkim liczne hotele nad morzem, tanie pensjonaty, wille, ośrodki wczasowe i kwatery prywatne blisko morza. Krynica Morska to baza noclegowa blisko  Gdańska, Malborka i Elbląga. Do Krynicy Morskiej blisko z Warszawy i ze śląska, z Krakowa, z Katowic i z Wrocławia, blisko z Białegostoku i z Bydgoszczy, z Olsztyna i z Elbląga. Mamy Gości z Lublina i z Łomży i z Łodzi. Krynica Morska to najwięcej dni słonecznych w roku i najmniejsza ilość opadów średniorocznie. Przede wszystkim Goście którzy od lat upodobali sobie Krynice Morską znają specyfikę tutejszego klimatu i dlatego wracają tu nawet od dwudziestu lat.

<yoastmark class=

fajne miejsce nad morzem

Krynica Morska White

Tanie noclegi nad morzem bałtyckim to przede wszystkim White Resort.
Nocleg Krynica Morska nad samym morzem to z pewnością doskonały wybór dla rodzin z dziećmi.
Krynica Morska hotel nad samym morzem to zdecydowanie White Resort, przy samej plaży.
tanie hotele nad morzem bałtyckim poza sezonem, to z pewnością hotel White, oferujący całodzienne wyżywienie.

3 Responses

Leave a Reply