Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Krynica Morska hotele nad morzem
31 Gru
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Krynica Morska hotel nad samym morzem

Krynica Morska hotel nad samym morzem

Krynica Morska hotele nad samym morzem, White hotel na plaży w centrum Krynicy Morskiej. White hotel położony jest najbliżej  morza w centrum Krynicy Morskiej, do plaży 60 m. Hotele nad samym morzem w Krynicy Morskiej z widokiem na morze i las sosnowy. Noclegi w Krynicy Morskiej nad samym morzem to czyste i bogate w jod powietrze, czyste plaże z miałkim piaskiem bogatym w mikroelementy.

Co roku Krynicę Morską odwiedza kilkaset tysięcy spragnionych słońca, morskich kąpieli oraz innych atrakcji wczasowiczów. Specyfika Krynicy polega na tym, że każdy turysta znajdzie tu ulubioną formę wypoczynku. Mamy bowiem plaże z pełnym zapleczem turystycznym, tj. wypożyczalnią sprzętu wodnego, przebieralniami i barami nad wodą oraz miejsca dzikie i bezludne. Rosnącym powodzeniem cieszy się plaża w okolicach Piasków, którą upodobali sobie zwolennicy opalania nago.

W Krynicy Morskiej każdy stosownie do nastroju znajdzie przestrzeń do wypoczynku w samotności, do zagubienia się w tłumie. Do rozrywki w gronie przyjaciół, ale i do spotkania z bogactwem form życia przyrody. Z najwyższej wydmy tj. Wielbłądziego Garbu (48,5 m n.p.m.) obejrzycie Państwo piękny widok: z jednej strony Bałtyku z drugiej Zalewu Wiślanego. Przede wszystkim którego horyzont zamykają Wzgórza Wysoczyzny Elbląskiej z Katedrą Fromborską. Niezapomniane chwile można przeżyć pośród 150 letnich drzew w Rezerwacie Buków. Z pewnością pomiędzy którymi spotkać można daniele, lisy ,dziki, jenoty oraz niezliczoną ilość ptactwa.

Należy również zobaczyć starą zabudowę miasta, pochodzącą z początku XX wieku stanowiącą zespół zabytkowych willi i pensjonatów. Oraz przede wszystkim latarnię morska jedną z niewielu na Wybrzeżu, która została udostępniona zwiedzającym.

Przebywając w Krynicy Morskiej można wybrać się na wycieczkę statkiem do Fromborka, Elbląga. Z pewnością można też  drogą lądową do Gdańska, Malborka lub też do Rezerwatu Kormoranów w Kątach Rybackich.

krynica morska hotele, hotele w krynicy morskiej, hotele nad morzem, hotele blisko morza, noclegi nad morzem. Noclegi w krynicy morskiej, hotele dla rodzin z dziećmi,krynica morska hotele blisko morza.

Krynica Morska hotele nad samym morzem