Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
wypoczynek nad morzem
6 Gru
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Wypoczynek nad morzem

Wypoczynek nad morzem

Przede wszystkim polecam wypoczynek nad Morzem Bałtyckim w Krynicy Morskiej. Krynica Morska hotele nad morzem zapraszają wczasowiczów i urlopowiczów na wakacje i przez cały rok nad morze Bałtyckie. Z pewnością wypoczynek w Krynicy Morskiej nad samym morzem wśród lasów, tuż nad morzem będzie najlepszym wyborem. Przede wszystkim z pokoi widok na morze i las sosnowy, przez okna słychać poranny śpiew ptaków. Krynica Morska to kurort turystyczny z dożą bazą noclegową nad samym morzem.

Noclegi Krynica Morska nad samym morzem.

Chcesz wynająć pokój nad samym morzem ? Chciałbyś widzieć morze z okna swojego pokoju ? Zadzwoń i zarezerwój już dziś.

Krynica Morska

Przede wszystkim duży port znajdujący się na Zalewie Wiślanym obsługuje jednostki jachtowe, rybackie oraz te należące do pasażerskiej żeglugi. Z pewnością jest to miejsce chętnie odwiedzane przez turystów. Krynica Morska położona jest na terenie Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana. Można tu podziwiać liczne wydmowe wzniesienia, które są porośnięte głownie sosnowymi lasami. W parku można skorzystać z wielu turystycznych szlaków oraz ścieżek dydaktycznych. Ścieżki pozwalają na zgłębienie wiedzy dotyczącej fauny, flory i ciekawej historii regionu. Podczas spaceru po parku z pewnością warto udać się do ornitologicznego Rezerwatu Kąty Rybackie, gdzie znajduje się największa kolonia kormoranów w Polsce i jedna z największych w Europie. W roku 2015 liczyła ona aż 6500 par ptaków.