Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Krynica Morska aktywny wypoczynek
16 lut

Krynica Morska aktywny wypoczynek

Krynica Morska aktywny wypoczynek

Aktywny wypoczynek Krynica Morska, White Resort

Krynica Morska White Resort, nailepszy hotel

Krynica Morska aktywny wypoczynek to dwie frazy, które bardzo dobrze się łączą ze sobą. Ta nadmorska miejscowość to nie tylko najpiękniejsze hotele nad morzem, hotele przy plaży, ale i możliwość aktywnego spędzenia naszego urlopu. Dzięki pięknej ścieżce rowerowej, prowadzącej wzdłuż linii brzegowej Bałtyku, mamy możliwość zwiedzić Mierzeję Wiślana, całkowicie zapominając o samochodzie. Okolice Krynicy Morskiej potrafią zachwycić najbardziej wymagających turystów. Skorzystaj z dobrodziejstw, jakie daje natura i spędź aktywny urlop nad polskim morzem.

Wypożyczalnia rowerów

Całoroczna wypożyczalnia rowerów w Krynicy Morskiej daje nam możliwość na bardzo aktywne spędzenie czasu. Ścieżka rowerowa R10, na Mierzei Wiślanej z pewnością przypadnie do gustu nawet największym amatorom kolarstwa. Dzięki różnorodności sprzętu w wypożyczalni, która znajduje się w White Resort,  możemy dopasować rower do naszych potrzeb i umiejętności. Na pewno nie będziemy zawiedzeni. Wyjazd nad morze to z pewnością nie tylko hotele nad Bałtykiem, czy najlepszy hotel na Mierzei Wiślanej. Warto do naszego planu wakacyjnego dodać przejażdżki rowerowe, spacery po lesie, czy po plaży, co bez wątpienia wpłynie bezpośrednio na polepszenie naszego samopoczucia. Możemy zapomnieć o nudnych wakacjach. Krynica Morska nie pozwoli nam się nudzić. Tutaj czas płynie zupełnie inaczej, a aktywność fizyczna w tej okolicy to nie tylko samo zdrowie, ale i ogrom pozytywnych emocji.

Hotel Krynica Morska

Przede wszystkim wybierz najlepszy hotel nad Bałtykiem, hotel przy samej plaży, hotel nad morzem i ciesz się aktywnym wypoczynkiem. Z pewnością dzięki doskonałej lokalizacji hotelu White Resort, mamy bezpośredni dostęp do plaży, lasów, ścieżek rowerowych, promenady i deptaka w centrum, gdzie możemy pospacerować po krynickim molo. Daj się poznać Krynicy Morskiej i zobacz ile możesz zmienić w swoim wakacyjnym trybie życia. Aktywność fizyczna staje się coraz bardziej popularna podczas urlopu. Jeśli chcemy zacząć wprowadzać ją w życie, to nie znajdziemy lepszego miejsca, jak ten nadmorski kurort. Zdecyduj się na najlepszy hotel w Krynicy Morskiej i przekonaj się sam, jak ćwiczenia na świeżym powietrzu mogą być przyjemne! Do zobaczenia na plaży, White resort Krynica Morska.

Hotel nad morzem

Hotele nad morzem

Romantyczna kolacja dla dwojga nad morzem Krynica Morska.

Hotel Krynica Morska nad samym morzem.
Gdzie na wakacje latem nad morzem. Z pewnością do Krynicy Morskiej do White Resort.

2 Responses