White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Hotele Półwysep Helski
11 lut
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Hotele Półwysep Helski

Hotele Półwysep Helski

Krynica Morska hotele, Półwysep Helski, White,morze, noclegi nad morzem.

hotel z widokiem na morze

Hotele Półwysep Helski, luksusowe i renomowane hotele na półwyspie. Mierzeja Wiślana to również półwysep zlokalizowany na przeciw Helu, posiada także liczne hotele nad samym morzem z widokiem na morze. Zapraszamy do hoteli w Krynicy Morskiej na przeciwko Półwyspu Helskiego. Krynica Morska również posiada ekskluzywne hotele z widokiem na morze jak Jurata, Jastarnia, Władysławowo, Chałupy. Plaża w Krynicy Morskiej zalicza się do najfajniejszych plaż w Polsce, na 30 miejscowości według Onetu jest na 9 miejscu. Z Helu do Krynicy Morskiej w linij prostej jest ok. 30 km. Aż szkoda że nie ma bezpośrednich rejsów z Helu do Krynicy Morskiej. Mierzeja Wiślana w rankingu na najładniejsze półwyspy na świecie zajęła 5 miejsce, Półwysep Helski 6 miejsce 3.

hotel krynica morska

Krynica Morska hotele nad samym morzem

Hotele nad samym morzem nie zależnie od półwyspów zawsze cieszyły się największym powodzeniem. W Krynicy Morskiej najwiekszym powodzeniem cieszą się hotele od strony Zatoki Gdańskiej. Na wysokości Krynicy Morskiej Zatoka Gdańska to praktycznie otwarte morze, Hel od Krynicy jest przesunięty z pewnością o ok. 45 stopni. Przede wszystkim z tego powodu w Krynicy Morskiej z reguły nie ma sinic jakie zdarzają się w okolicy Trójmiasta. Z pewnością też woda w Zatoce Gdańskiej jest cieplejsza niż na otwartym morzu. Poza tym Hotele Półwysep Helski zapraszają.

hotel krynica morska

1 Response

Leave a Reply