White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Fajne miejsca nad morzem w Polsce
25 Lis

Fajne miejsca nad morzem w Polsce, Krynica Morska

Fajne miejsca nad morzem w Polsce

Fajne miejsca nad morzem w Polsce to zdecydowanie Krynica Morska położona na Mierzei Wiślanej. Przede wszystkim  to piąty na świecie najładniejszy półwysep, w parku krajobrazowym z pięcioma rezerwatami. Nie wątpliwie Mierzeja Wiślana to  ponad 90 % lasów głównie sosnowych. Z pewnością szerokość mierzei to średnio od 1 km do 2 km a długość całkowita ok. 90 km z czego w Polsce ok. 35 km. Przede wszystkim czyste i bogate w jod powietrze to doskonałe miejsce dla alergików.

Krynica Morska hotele blisko morza

Hotel blisko morza

Dlatego też zapraszamy do hotelu nad samym Morzem Bałtyckim, z pokoi piękny widok w stronę morza i słychać odgłosy szumu morza. W związku z tym wzdłuż plaży wybudowano w 2019 r przepiękną promenadę  długości ok. 1500 m. i ścieżkę rowerową ok. 7 km. Tu też w drugą stronę ścieżka rowerowa ma ok. 15 km. Z pewnością w W hotelu czynna jest całoroczna wypożyczalnia rowerów.

wypożyczalnia rowrów

ścieżka rowerowa

Fajne miejsca nad morzem w Polsce

plac zabaw dla dzieci

Przede wszystkim na terenie hotelu zrobiono plac zabaw dla dzieci od 3 do 13 lat ze statkiem pirackim, podwójną huśtawką i podwójną trampoliną

atrakcje krynica morska

ogród rekreacyjny

Gdzie fajne miejsca nad morzem w PolsceGdzie warto pojechać nad morze, nad morze na pewno warto pojechać do Krynicy Morskiej.

Z pewnością polecam Noclegi Krynica Morska

1 Response