White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Zaciszne miejsca nad morzem
8 Gru

Gdzie sylwester nad morzem Krynica Morska

Gdzie sylwester nad morzem

Gdzie sylwester nad morzem, sylwester nad morzem niewątpliwie w Krynicy Morskiej położonej na Mierzei Wiślanej. Przede wszystkim zapraszam do hotelu położonym nad samym morzem z pokojami z widokiem w kierunku morza. W White Resort można spędzić sylwestra na balu jak i bez balu we własnym gronie. Obok hotelu biegnie nowa promenada wzdłuż plaży z pięknym widokiem na morze. Jest też ścieżka rowerowa w dwie strony, w sumie ok 22 km. W hotelu całoroczna wypożyczalnia rowerów. Dlategi też zapraszamy również Gości będących w tym czasie w Krynicy Morskiej i spacerujących promenadą do naszej restauracji. Wejście do restauracji jest bezpośrednio z promenady i ścieżki rowerowej. White Resort Krynica Morska .

Sylwester nad morzem

Zapraszam na Sylwestra i święta Bożego Narodzenia do Krynicy Morskiej. Z pewnością można będzie dobrze odpocząć spacerując po plaży wzdłóż morza. Podobnie jak w innych latach można spędzić sylwestra na plaży. Sylwester na plaży co roku cieszy się powodzeniem wśród Gości Krynicy. Strzelają race, mnóstwo turystów pijących szampana i składających sobie życzenia noworoczne.

Noclegi nad morzem

sylwester nad morzem

Z pewnością noclegi nad samym morzem to najlepszy wybór hoteli w Krynicy Morskiej. Obok promenada spacerowa i ścieżki rowerowe. W hotelu mamy wypożyczalnię rowerów także elektrycznych. Jóź  dostępna jest promenada i ścieżka rowerowa wzdłuż Zalewu Wiślanego długości 4 km. po nowym wale przeciwpowodziowym. W Krynicy Morskiej w ciągu ostatnich lat powstały 3 ścieżki rowerowe długości ponad 25 km. Dalej też można pojechać lasem. Podobnie w 2019 r. otwarto promenadę w zdróż morza, a choć jeszcze oficjalnie nie otwarta  to działa promenada wzdłuż Zalewu. Wiślanego. W ostatnich latach wyremontowano reż kilka ulic w Krynicy Morskiej. Z nie zrozumiałych powodów nic nie jest robione na ul. Nowej w samym centrum Krynicy. Dwadzieścia lat temu ówczesne władze i Radni chcieli tam zrobić ładne centrum. Miała być też kładka łącząca ul Gdańską z ul Spacerową. Ale chociaż ul. Spacerowa w tum czasie była remontowana kilkakrotnie chociaż nie było powodu to ul. Nowa  mimo obietnic i planów nie może się doczekać remontu od ponad 30 lat.  Może dlatego że na Spacerowej mieszka radny ?

Noclegi w Krynicy Morskiej

1 Response