Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Sylwester nad morzem bez balu gdzie ?
1 gru
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Sylwester nad morzem bez balu gdzie ?

Sylwester nad morzem bez balu gdzie ?

Sylwester nad morzem bez balu Krynica Morska gdzie

Gdzie sylwester nad morzem bez balu ? Zapraszamy serdecznie, przede wszystkim na Sylwestra  nad morzem w Krynicy Morskiej w White Resort położony niemal na plaży. Sylwester nad morzem to gwarancja ciszy i spokojnego wypoczynku. O godzinie 24 można wypić szampana, można obejrzeć na niebie fajerwerki z sąsiednich hoteli, można pójść na molo i tam przy ognisku powitać nowy rok ale można też przez nas wykupić bal  po sąsiedzku. Przede wszystkim przyjedz koniecznie nad morze a na pewno do nas wrócisz. Z pewnością spacery po plaży dają dużo zadowolenia, szumu morza i morskiej bryzy są nie zapomina.

hotele nad morzem krynica morska

Sylwester nad morzem bez balu gdzie

Krynica Morska sylwester

Noclegi Krynica Morska

Noclegi w Krynicy Morskiej szczególnie latem cieszą się dużym powodzeniem. Z pewnością największym powodzeniem na wakacje cieszą się hotele położone nad samym morzem. Z reguły są to hotele nowe i nowoczesne, dobrze wyposarzone, z dużymi pokojami i łazienkami. Obok hoteli mamy liczne atrakcje turystyczne zarówno nawodne jak i na plaży. Są wypożyczalnie skuterów wodnych a na plaży wypożyczalnie leżaków. Można zamówić przejażdżkę po morzu na dmuchanym bananie. W hotelu ze względu na bliskość ścieżek rowerowych jest wypożyczalnia rowerów. Liczne ścieżki leśne są również odpowiednie na spacery po lesie lub na przejażdżki rowerem.

Hotele z Klimatyzacją hotele w krynicy morskiej

krynica morska noclegi hotel
hotele w krynicy morskiej

Hotel Krynica Morska

White Resort położony przy samej plaży, z pokoi widać nawet kawałek morza. Pokoje przestronne i przede wszystkim dobrze wygłoszone oraz dobrze wyposarzone. W lesie obok liczne ścieżki leśne idealnie nadające się na spacery po lesie. Wzdłuż morza biegnie promenada spacerowa oraz ścieżki rowerowe dłógości ponad 20 km.

Sylwester nad morzem bez balu gdzie

Wolne pokoje na sylwestra nad morzem Krynica Morska z pewnością znajdziesz w White Resort.

13 Responses

  1. krynica morska hotel. Spośród płazów napotkamy na Mierzei ropuchy – szarą (Bufo bufo) i paskówkę (Epidalea calamita) oraz 5 gatunków żab (Rana sp. div.), a na brzegach Zalewu również traszkę zwyczajną (Lissotriton vulgaris).

Leave a Reply