Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Sylwester nad morzem bez balu
30 lis
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Sylwester nad morzem bez balu w Krynicy Morskiej

hotel krynica morskahotel krynica morska

Sylwester nad morzem

Krynica Morska sylwester nad morzem bez balu

Sylwester nad morzem bez balu w Krynicy Morskiej w White Resort położonym najbliżej morza w Krynicy, położonym przy plaży. Przede wszystkim w okresie Sylwestra i Nowego Roku proponujemy ciszę i spokój oraz zbieranie bursztynów na przepięknej plaży w Krynicy Morskiej. Gdzie na sylwestra nad morzem ?  Z pewnością na sylwestra nad morzem bez balu zaprasza White Resort w Krynicy Morskiej. Pokoje dwuosobowe i większe z balkonami i z widokiem na las w stronę morza. Podczas gdy z niektórych balkonów widać morze. W pokojach ciepło i wygodne łózka małżeńskie 180 cm. szerokości. zestawy do parzenia herbaty, minibary i t.d. Zapraszamy na sylwestra bez balu, dla chętnych na bal zorganizujemy bal po sąsiedzku już od 180 zł za osobę.

hotel krynica morska

Noclegi Krynica Morska

Noclegi nad morzem w Krynicy Morskiej blisko plaży to z pewnością najlepsza lokalizacja na urlop nad samym morzem. Dlatego White hotel w Krynicy Morskiej proponuje noclegi z całodziennym wyżywieniem w pakiecie. Przede wszystkim wyżywienie to śniadanie w formie bufetu oraz dwudaniowy obiad- kolacja. W restauracji można dokupić inne produkty z karty.

Hotel nad morzem

Przede wszystkim White hotel zbudowany w ostatnich latach nad samym morzem, do plaży zaledwie 60 m. Z pewnością Hotel zbudowano na skraju starego sosnowego lasu, hotel jest nowy i nowocześnie wykonany.

Sylwester nad morzem bez balu Krynica Morska.

13 Responses

Leave a Reply