Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
30 Sie

Krynica Morska sylwester nad morzem

Krynica Morska sylwester nad morzem 2019/2020

Pokoje 2 osobowe 400 zł doba x 2 doby = 800 zł za 2 osoby.

Pokój 2 osobowy 350 zł x 3 dni = 1050 zł.

Bal Sylwestrowy 390 zł/ osoba.

Organizujemy Bal sylwestrowy na 100 osób.

Krynica Morska sylwester nad samym morzem. Jesteśmy hotelem położonym najbliżej morza w Krynicy Morskiej. Do plaży mamy zaledwie 60 m. Serdecznie zapraszamy na sylwestra do Krynicy Morskiej. Proponujemy pakiety pobytowe na 7 dniowe pobyty w bardzo atrakcyjnych cenach i w bardzo komfortowych warunkach.

Krynica Morska sylwester 2018/2019

hotele nad morzem

Hotel najbliżej morza w Krynicy Morskiej.

Krynica Morska jest jednym z najmniejszych, pod względem liczby ludności, miast w Polsce. Usytuowana na północy Polski, na małym skrawku lądu – Mierzei Wiślanej, otoczona od północy wodami Morza Bałtyckiego, a od południa Zalewu Wiślanego porośnięta wiecznie zielonym, sosnowo – bukowym lasem, od dziesiątek lat przyciąga tysiące turystów. Co sprawia że turyści przyjeżdżają tu rokrocznie? Z całą pewnością klimat: czyste, obfitujące w jod powietrze, długie, piaszczyste plaże z miłym dla stóp piaskiem, wysokie, białe wzniesienia wydmowe, idealnie nadające się do żeglarstwa, bogate w ryby, wody Zalewu Wiślanego oraz piękne, gęste lasy obfitujące w różne gatunki roślin i zwierząt.

W Krynicy Morskiej każdy stosownie do nastroju znajdzie przestrzeń do wypoczynku w samotności, do zagubienia się w tłumie, do rozrywki w gronie przyjaciół, ale i do spotkania z bogactwem form życia przyrody. Z najwyższej wydmy tj. Wielbłądziego Garbu (48,5 m n.p.m.) obejrzycie Państwo piękny widok: z jednej strony Bałtyku z drugiej Zalewu Wiślanego, którego horyzont zamykają Wzgórza Wysoczyzny Elbląskiej z Katedrą Fromborską. Niezapomniane chwile można przeżyć pośród 150 letnich drzew w Rezerwacie Buków, pomiędzy którymi spotkać można daniele, lisy ,dziki, jenoty oraz niezliczoną ilość ptactwa.

hotele nad samym morzem

Krynica Morska sylwester nad morzem, zapraszamy serdecznie. Zapraszamy na wypoczynek sylwestrowy w ciszy i spokoju . Bal sylwestrowy można wykupić w cenie 390 zł za osobę. Gdzie na sylwestra nad morzem ? Sylwester nad morzem w Krynicy Morskiej 60 m. od morza. Gdzie na sylwestra w Krynicy Morskiej ?  Zapraszamy serdecznie na sylwestra w Krynicy Morskiej do White Resort położonego 60 m. od plaży.