Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
sylwester nad morzem
9 Paź
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Gdzie sylwester nad morzem

Gdzie sylwester nad morzem

 Gdzie sylwester nad morzem w Krynicy Morskiej Z pewnością na sylwestra nad samym morzem zapraszamy do Krynicy Morskiej do nowego hotelu położonego najbliżej morza w Krynicy. Przede wszystkim z hotelu do morza zaledwie 60 m. Dlatego też proponuje komfortowe pokoje w niskich cenach z widokiem na morze. Zapraszamy na sylwestra 2016/2017 do Krynicy Morskiej. Do Krynicy Morskiej najbliżej z Warszawy, Olsztyna czy z Elbląga. Zapraszamy Gości z Gdańska i Trójmiasta. Zapraszamy Bydgoszcz i Białystok, zapraszamy Śląsk i całe południe. Krynica Morska zaprasza też Krynicę Zdrój  jako miasto partnerskie. Zapraszamy serdecznie wszystkich Gości  z całej Polski na niezapomnianego sylwestra nad samym morzem. Gwarantujemy czyste i bogate w jod powietrze, ciszę i spokój, długie spacery po plaży i udany wypoczynek. Jest to też wspaniałe miejsce na np. zaręczyny.

Gdzie sylwester nad morzem

Pokoje 2 osobowe 235 zł doba x 3 doby = 705 zł za 2 osoby.

Pokój 2 osobowy 200 zł x 4 noce = 800 zł.

Można dodatkowo zamówić Bal Sylwestrowy 400 zł/ osoba = 800 zł za 2 osoby lub za 180 zł za osobę.

Hotele Krynica Morska

Noclegi w Krynicy Morskiej nad morzem.

Noclegi w Krynicy Morskiej nad samym morzem to z pewnością najlepsza lokalizacja na wakacje wczasy, urlop czy na weekendy. Obok hotelu przebiega nowa ścieżka rowerowa długości ponad dwudziestu kilometrów i promenada spacerowa wzdłuż morza. Jest też nowa promenada i ścieżka rowerowa po koronie wału przeciwpowodziowo z widokiem na Zalew Wiślany.  W hotelu jest wypożyczalnia rowerów miejskich , trekingowych, młodzieżowych i elektrycznych. Będą też rowerki dziecięce. W Krynicy Morskiej szczególnie w wakacje jest mnóstwo atrakcji dla dzieci i dla dorosłych. W naszym hotelu dla dzieci mamy zrobiony ogród dla dzieci ze statkiem pirackim w roli głównej. Statek ma dwa pokłady i ok 8 m. długości.