White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Hotel przy plaży
12 lis

Hotel przy plaży Krynica Morska

Hotel przy plaży Krynica Morska

Hotel przy plaży Krynica Morska White Resort

Z pewnością Krynica Morska hotel przy samej plaży to idealne rozwiązanie na weekend nad morzem. Przede wszystkim z hotelu wszędzie blisko, dp plaży zaledwie 60 m. a do centrum 600 m. Idąc na plażę nie trzeba ze sobą zabierać wszystkiego co może się przydać szczególnie przy małych dzieciach. Nie trzeba też jechać samochodem i szukać parkingu blisko plaży bo takich prawie nie ma a i trzeba dodatkowo za nie płacić. Z pewnością hotel przy samej plaży to same plusy.

Hotele Krynica Morska

White Resort

Hotel położony przy samym morzu w Krynicy Morskiej przy zejściu na plaże nr 24. Tuż obok jest nowo zrobiona promenada spacerowa i ścieżka rowerowa. W hotelu jest też wypożyczalnia rowerów.

Hotel nowy i nowocześnie wykonany, pokoje dwuosobowe maja po 25 m2m największy apartament ma 50 m2. Większość pokoi ma klimatyzację, balkony i widok w stronę morza i lasu. Hotel stoi w 150 letnim lesie sosnowym nad samym morzem na Mierzei Wiślanej. Z pewnością plaże na Mierzei Wiślanej należą do najładniejszych plaż na świecie. Przede wszystkim Mierzeja Wiślana to piąty najładniejszy półwysep na świecie, Hel jest na miejscu szóstym.

nearby hotel w centrum

nearby hotel w centrum krynica

hotele pomorskie Krynica Morska, White Resort.

Krynica Morska w Krynicy Morskiej hotel nad samym morzem.