White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Hotele Krynica Morska nad morzem
1 maj
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Hotel w Krynicy Morskiej

Hotel w Krynicy Morskiej

Krynica Morska, hotel w Krynicy Morskiej przy morzu

Hotel w Krynicy Morskiej przy plaży zaprasza serdecznie na spędzenie wakacji nad samym morzem. White Resort wybudowano na skraju starego liczącego sobie ok. 150 lat lasu sosnowego wchodzącego w skład Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana. Hotel jest nowy i nowocześnie wyposażony, pokoje z balkonami z widokiem na las i morze, przede wszystkim dobrze wyciszone. Jest tu czynna restauracja i kawiarnia. Jest też wypożyczalnia rowerów w tym rowerów elektrycznych. Przede wszystkim obok hotelu wzdłóż samego morza jest nowa promenada spacerowa i ścieżka rowerowa. Do plaży z hotelu jest ok 60 m. hotel jest położony najbliżej morza w Krynicy Morskiej jak to tylko możliwe. W nas wypożyczysz rower i pojeździsz rowerem po lesie. Z pewnością pochodzisz po plaży i dobrze się opalisz. W hotelu też dobrze zjesz i co nieco wypijesz. Proponuję zadzwoń i zarezerwój już dziś.

Krynica Morska hotele nad morzem

Noclegi Krynica Morska

Noclegi w Krynicy Morskiej to przede wszystkim hotele nad morzem i wille w centrum Krynicy. Hotele w Krynicy Morskiej to na pewno najbardziej poszukiwana lokalizacja na spędzenie wakacji nad morzem. Tu też wille i tanie hotele w centrum to druga najbardziej poszukiwana lokalizacja w Krynicy Morskiej. Hotel proponuje noclegi z całodziennym wyżywieniem.

Krynica Morska to z pewnością najmniejsze miasto w Polsce leżące na Mierzei Wiślanej, Krynica Morska otoczona jest z dwóch strom wodą.  Na pewno Krynica Morska to znany kurort turystyczny położony nad samym morzem. Z jednej strony mamy Zatoka Gdańską a z drugiej jest Zalew Wiślany, z latarni morskiej wygląda jakby Krynica była do okola otoczona wodą.

Hotel w Krynicy Morskiej

Zadzwoń i zarezerwój już dziś. Pochodzisz po plaży i dobrze wypoczniesz. Na pewno odetchniesz czystym i bogatym w jod powietrzem idealnym przede wszystkim dla alergików. Wypożyczysz  rower, pojeździsz po lesie albo po ścieżkach rowerowych. Najpewniej będziesz zadowolony i wrócisz do nad w następnym roku. Czy chciałbyś pokój z balkonem z widokiem na morze?  A może chcesz dwupokojowy apartament studio? Przede wszystkim zadzwoń i zarezerwój już dziś.

Hotel w Krynicy Morskiej

w Krynicy Morskiej

Hotel Krynica Morska nad samym morzem.