White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Hotel przy plaży
25 sty

Hotel przy plaży

Hotel przy plaży Krynica Morska White Resort.

Krynica Morska hotele przy samej plaży, White Resort, to z pewnością najlepszy wybór na letnie  wakacje nad morzem. Hotel przy samej plaży, obszerne pokoje z balkonami i z widokiem w stronę morza, przepiękny ogród wypoczynkowy i plac zabaw dla dzieci. W hotelu wypożyczalnia rowerów elektrycznych i miejskich, za płotem ścieżki rowerowe wzdłuż morza. Obok inne hotele, restauracje i kawiarnie, na plaży inne liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Z hotelu przy plaży do centrum zaledwie 600 m a do portu jachtowego 800 m.

Port jachtowy

Przede wszystkim port jachtowy nadal jest rozbudowywany. Od 2021 r. trwa przedłużanie mola ze 100 m do 160 m. długości. Równocześnie jest pogłębiany i modernizowany kanał portowy wzdłuż wspomnianego mola. W kanale tym będą stały statki spacerowe wypływające na Zalew Wiślany i dalej do Fromborka. We Fromborku również remontują port rybacki aby statki z Krynicy miały gdzie zacumować. Na pewno rozbudowa mola uatrakcyjni znacznie Krynicę Morską. Przy samym porcie od roku jest też nowo zrobiona ścieżka rowerowa i promenada spacerowa wzdłuż Zalewu Wiślanego. W centrum te wypożyczysz rowery i inne atrakcje dla dzieci. Jest tu też wesołe miasteczko i letnie stragany gdzie można tanio kupić prawie wszystko. Najpewniej wszyscy Goście odwiedzają to miejsce.

White Resort Krynica Morska

White Resort Krynica Morska ogród

White Resort

Hotele przy plaży przy rondzie i wejściu na plażę nr. 24, z pewnością największe centrum hoteli nad samym morzem. Przede wszystkim są to hotele nowe lub po remoncie. Poza tym jest tu mnóstwo innych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Przede wszystkim obszerne pokoje z balkonami i z klimatyzacją oraz z widokiem na las i morze. Proponujemy pakiety pobytowe, nocleg z całodziennym wyżywieniem. Wyżywienie to śniadanie podawane od 8 do 11 i obiadokolacja podawana od 15 do 18, w formie bufetu.

Hotele nad morzem

Rejsy po Zalewie Wiślanym(Otworzy się w nowej zakładce)

Mierzeja Wiślana hotele(Otworzy się w nowej zakładce)Hotele z atrakcjami(Otworzy się w nowej zakładce)Krynica Morska noclegi hotele nad morzem(Otworzy się w nowej zakładce)Hotele Krynica Morska blisko morzaKrynica Morska hotel blisko morzaGdzie najlepiej nad morzem

Hotele przy plaży nad morzem(Otworzy się w nowej zakładce)

Krynica Morska zdjęcia(Otworzy się w nowej zakładce)

Nowe hotele Krynica Morska(Otworzy się w nowej zakładce)

Wypożyczalnia rowerów Krynica Morska(Otworzy się w nowej zakładce)

Krynica Morska pensjonat blisko morza|zadzwoń

Noclegi Krynica Morska

1 Response