White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Nad morze gdzie najlepiej
28 sty
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Gdzie najlepiej nad morzem

Gdzie najlepiej nad morzem

Gdzie najlepiej nad morzem na Mierzei Wiślanej, hotele, White Resort Krynica Morska

Z pewnością zawsze najlepiej będzie nad samym morzem, przy samej plaży. Miejscowości z pewnością maja znaczenie ale nie najważniejsze. Ja chciałbym zaprosić Gości nad morze do Krynicy Morskiej położonej w lesie na Mierzei Wysłanej w parku krajobrazowym Mierzeja Wiślaną. Średnia szerokość Mierzei Wiślanej to niewiele ponad 1000 m. a długość po stronie Polskiej to ok. 50 km, ok 30 km. jest po stronie Rosyjskiej. Mierzeja Wiślana to z pewnością przepiękne i szerokie plaże z czystym piaskiem i z łagodnym zejściem do morza.

Gdzie najlepiej nad morzem na Mierzei Wiślanej

Port jachtowy Krynica Morska i molo.

Hotele nad samym morzem Krynica Morska.

White Resort położony z pewnością przy samej plaży blisko centrum, w parku krajobrazowym w starym sosnowym lesie. Tuż obok szeroka i czysta strzeżona plaża z atrakcjami na plaży i na wodzie. Obok liczne inne hotele i apartamenty, restauracje, kawiarenki, promenada spacerowa i ścieżka rowerowa. W hotelu jest też wypożyczalnia rowerów elektrycznych i miejskich. To właśnie hotele położone przy samej plaży cieszą się największym powodzeniem. Z naszego hotelu wszędzie jest blisko, do plaży 60 m. do centrum 600 m. do portu jachtowego 800 m. Polecam rejsy statkiem spacerowym po Zalewie Wiślanym do Fromborka. Nie cała godzina rejsu w jedną stronę i cztery godziny na zwiedzanie Fromborka, katedry i muzeum. Poza tym są też rejsy tylko po samym Zalewie oraz inne atrakcje jak np. przejażdżki szybką łodzią motorową. Przede wszystkim najlepiej nad morzem jest na Mierzei Wiślanej.

White Resort Krynica Morska

Z pewnością położony najbliżej morza w Krynicy, wraz z innymi nowymi hotelami i apartamentami tworzy nowe centrum noclegowe przy samej plaży. Przede wszystkim nowy i nowocześnie zrobiony, większość pokoi z balkonami i z klimatyzacją. Hotel przyjazny rodzinom z dziećmi, dlatego też mamy w ogrodzie również plac zabaw dla małych dzieci. Główna atrakcja to z pewnością dwupokładowy statek piracki długi na 8 m i wysoki na 2 m.

Hotel Krynica Morska

Hotel nad morzem

Hotele nad morzem