White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Krynica Morska zimą
21 sty

Krynica Morska zima 22

Krynica Morska zima 22, White Resort, hotele nad morzem.

White resort zimą

Hotele nad morzem czynne są również zimą. Właśnie sypnęło śniegiem a na morzu jest sztorm. Woda zabrała plażę i zejście na plażę jest utrudnione. Wejściem nr. 24 da się wejść robiąc duże kroki, ale wejście 25 gdzie różnica terenu wynosi ok 150 cm wejść na plażę się nie da. Podesty drewniane woda zabrała daleko albo i znikły w ogóle. Zejścia betonowe są bardzo podmyte, przeważnie nie do użytku. Jest nawet ciepło pomijając piątkowy wiatr siekący odrobinami padającego zmarzniętego śniegu. Ale wystarczyło zejść z plaży za lasek i było spokojniej.

Niemniej hotele są czynne i jest trochę Gości. Przeważnie są to samotnie spacerujące pary. Poza tym spacerując przy brzegu morza w czasie sztormu mamy w powietrzu najwięcej jodu. W sobotę przed południem było ładnie, słonecznie a ok. 14 zaczął padać znów śnieg.

White Resort Krynica Morska położony przede wszystkim przy samej plaży pomiędzy wejściami na plażę nr 24 i 25. Krynica Morska zima również jest z pewnością bardzo atrakcyjna. Przede wszystkim wszędzie jest cisza i spokój, jest to idealne miejsce na odpoczynek bez gwarów i hałasów. Podczas zimowych sztormów, spacery po plaży, to ogromne ilości jody konieczne dla naszego organizmu. To właśnie podczas sztormów jest najwięcej jodu w powietrzu.

Krynica Morska zima 22

White resort zaprasza do Krynicy Morskiej również zimą.

hotel nad morzem

Noclegi nad morzem zimą

1 Response