White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Krynica Morska hotel
23 paź
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Krynica Morska hotele przy plaży. White Resort.

Krynica Morska hotele przy plaży

Krynica Morska hotele przy plaży. hotele przy plaży Krynica Morska, krynica morska hotel plaża,

Z pewnością Krynica Morska hotele przy plaży są przyjazne dla rodzin z dziećmi. Przede wszystkim Hotel White położony jest 60 m.od plaży, najbliżej morza w Krynicy Morskiej a może i w Polsce. W związku z tym duże wygłoszone pokoje  z widokiem na las, z niektórych pokoi widać morze. Przede wszystkim plaża czysta, długa i szeroka z miałkim piaskiem i łagodnym zejściem do morza. Z pewnością czyste powietrze bogate w jod. Dlatego po sezonie letnim kiedy wieje i jest bryza morska wtedy jodu jest najwięcej. Prawdopodobnie przewracające się fale wytwarzają mgiełkę, aerozol w którym oprócz jodu mamy odrobinki soli i mikroelementów potrzebnych do życia. Krynica Morska to również doskonałe powietrze dla alergików.

White Resort

Przede wszystkim White Resort położony jest również 50 m. od ścieżki rowerowej. Dlatego też do wypożyczenia mamy 32 rowery miejskie, trekkingowe, elektryczne i młodzieżowe. Przede wszystkim od nas do granicy można dojechać rowerem w godzinę czasu. Wypożyczalnia rowerów Krynica Morska ul. Korczaka 5 .

Gdzie hotele przy plaży, hotele przy plaży w Krynicy Morskiej.

hotel krynioca morska przy plaży

krynica morska hotel plaża

Najlepsze ośrodki plażowe w Polsce

Dlatego w końcu nadszedł czas, by pokazać tegorocznych zwycięzców naszego rankingu. Do ścisłej czołówki weszły w tym sezonie przede wszystkim te same miejscowości co w ubiegłym roku, ale kolejność, zwłaszcza w drugiej i trzeciej dziesiątce, jest jednak trochę inna. Oto zatem nasz ranking:

Krynica Morska hotele przy plaży

Pozycja

Miejscowość

PlażaInfrastrukturaAtrakcjeEstetykaOcena ogólnaMiejsce przed rokiem
1.Świnoujście4827185981.
2.Ustka4728175972.
3.Kołobrzeg4827174,596,53.
4.Łeba4626184944.
5.Gdańsk4327,518492,57.
6.Jastarnia4625174929.
7.Sopot4426175925.
8.Jurata482315,5591,511.
9.Rewal46251559117.
10.Gdynia44271649110.
11.Krynica Morska45251649012.
12.Hel4423184898.
13.Międzyzdroje442516,5388,513.
14.Darłowo432516,5488,56.
15.Niechorze4623153,587,514.
16.Sobieszewo46231448724.
17.Mrzeżyno46231348619.
18.Dźwirzyno46231438616.
19.Ustronie Morskie4523143,585,518.
20.Jarosławiec432414,5485,522.
21.Mielno4227133,585,515.
22.Stegna45231438521.
23.Dębki4620,5134,58425.
24.Władysławowo44231438420.
25.Pobierowo43241348423.
26.Jastrzębia Góra43221538330.
27.Rowy4521133,582,526.
28.Pogorzelica46211238229.
29.Dziwnów44231238227.
30.Dąbki43221438228.

Krynica Morska hotele przy plaży, krynica morska hotel plaża

Tu też w porównaniu do ubiegłych lat – pierwsze cztery miejsca pozostają bez zmian, natomiast za nimi nastąpiła znaczna rotacja. W przypadku kilku miejscowości niskie oceny plaż to wynik prac rewitalizacyjnych trwających na nich. Cóż – wiemy, że po ich zakończeniu plaże będą szersze i ładniejsze, ale założyliśmy, że oceniamy stan faktyczny. Taki jest sens naszego raportu. Największy awans uzyskał w tym roku Rewal, który wszedł do pierwszej dziesiątki, a także Sobieszewo; największy spadek natomiast – Darłowo. 

Sytuacja w naszym rankingu jest więc, jak widać, dość dynamiczna. I dobrze – zdrowa konkurencja jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła. W przyszłym roku więc spodziewamy się również zażartej “walki”. A tymczasem – życzymy naszym Czytelnikom miłego wypoczynku nad Bałtykiem!

Hotele Krynica Morska

Hotele Krynica Morska nad morzem są najczęściej rezerwowane na wakacje wczasy czy na urlop. Również na weekendy  hotele blisko morza to z pewnością najlepszy wybór.

1 Response

Leave a Reply