Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Czyste powietrze nad morzem, krynica morska hotele przy morzu
8 sty
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Czyste powietrze nad morzem Krynica Morska bez smogu

Czyste powietrze nad morzem Krynica Morska bez smogu

Gdzie czyste powietrze nad morzem Krynica Morska hotel, noclegi blisko morza, krynica morska hotele przy morzu

Nad morze

Ogród nad morzem

Czyste powietrze nad morzem- Krynica Morska bez smogu. Zapraszamy do Krynicy Morskiej do hotelu położonego nad samym morzem pośrodku starego 150 letniego lasu sosnowego. Po miedzy nami a morzem tylko 60 m. młodego lasku i widać morze. Zarówno nas i jak i sąsiednie obiekty ogrzewają piece na olej opałowy a nie na węgiel. Przez to w powietrzu nie ma smogu czy innych zanieczyszczeń ze spalania odpadów nawet zimą. Dodatkowo wiatr z nad morza usuwa pozostałości po ogrzewaniu olejem opałowym. Krynica Morska stara się o status uzdrowiska. Tereny obok nas są zaliczane do strefy A ( jest jeszcze strefa B i C) a więc do najbardziej przyjaznej dla ludzi i dla środowiska. Z pewnością wszystkich szukających czystego powietrza zapraszamy do Krynicy Morskiej.

hotele nad morzem dla rodzin z dziećmi

krynica morska hotele przy morzu

Hotele Krynica Morska

Hotele nad samym morzem to również dużo jodu w powietrzu, najwięcej jest w odległości pierwszych 100-200 m. od morza. Z pewnością najwięcej jodu jest w czasie sztormów a jest to okres od października do marca. Właśnie w tym czasie spacery po plaży nad samym morzem są najbardziej wskazane szczególnie dla alergików. W hotelu jest też wypożyczalnia rowerów gdzie z pewnością wypożyczysz rower dla siebie jak i dla dzieci. Na pewno najbardziej polecam spacery po plaży. Przede wszystkim takie spacery są na pewno wskazane dla naszego zdrowia fizycznego, a patrząc na piękne nasze morze i psychicznie tez odpoczniesz. Chcesz pokój z widokiem na las i morze? Chciałbyś pooddychać czystym i bogatym w jod powietrzem? Zadzwoń i zarezerwuj pokój już dziś.

3 Responses

Leave a Reply