Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
13 sty

Zaręczyny nad morzem Krynica Morska

Zaręczyny nad morzem Krynica Morska

Zaręczyny nad morzem Krynica Morska hotel, hotele krynica nad morzem, krynica hotele przy morzu

Gdzie nad morze do Krynicy

krynica morska nad morzem

Bardzo wygodne łóżko małżeńskie.

Zaręczyny nad morzem, hotel na plaży, Krynica Morska, do morza 60 m. Zapraszamy do zorganizowania zaręczyn, oświadczyn nad samym morzem. Przede wszystkim ładne przestronne pokoje i apartament z ładnym widokiem na las i morze. W pokojach szerokie na 180 cm. i bardzo wygodne nie tylko do spania łóżko małżeńskie, zestaw do zrobienia kawy czy herbaty, minibar, w łazience  suszarka do włosów. Mamy też jeden pokój z dożą  wanną. Nasz hotel jest położony zaledwie 60 metrów od plaży, jesteśmy nowym  hotelem położonym najbliżej morza w Krynicy Morskiej. 80 m. od hotelu czynny aquapark z basenami, saunami  i masażami. Współpracujemy z kwiaciarnią i możemy zorganizować kwiaty a nawet wino czy słodycze.

krynica morska hotel, hotele krynica nad morzem

hotele krynica nad morzem

Zaręczyny nad morzem Krynica Morska

Pokój z wanną, 30 m2.

Oświadczyny i zaręczyny nad morzem

Gdyby przeprowadzić badania, bez wątpienia wyszłoby na to, że to właśnie nad polskim morzem najczęściej zaręczają się polskie pary. Z pewnością trudno się jednak temu dziwić.

Urokliwe widoki, piękne plaże, zachodzące słońce, trzaskające o brzeg fale – ciężko wyobrazić sobie inne, bardziej romantyczne okoliczności przyrody.

Szczęśliwie zakochane pary wracają tu także później na kolejne rocznice. Tu ich miłość zawsze ponownie nabiera rumieńców, tu łatwiej jest im okazywać sobie uczucia. Co takiego magicznego jest w polskim morzu, że rodzą się tu uczucia?

Zaręczyny w morzu skąpane
Dla bardzo wielu młodych par z Polski, które myślą o swoim związku na poważnie, wyjazd nad morze kończy się właśnie zaręczynami. Poza rym o ślubie myśleliśmy z chłopakiem od dłuższego czasu, ale nie ustalaliśmy żadnych szczegółów. Nie rozmawialiśmy też o ewentualnych zaręczynach. W tym roku, jak zawsze pojechaliśmy nad Morze Bałtyckie. Robimy to od lat, nawet wtedy, gdy spędzamy wakacje za granicą. Po prostu nie wyobrażamy sobie lata bez pobytu nad Bałtykiem. Nie spodziewałam się jednak, że tegoroczny weekend nad morzem będzie miał dla mnie taki finał. Kiedy ostatniego wieczora poszliśmy na plażę, „pożegnać się” z morzem, mój chłopak padł przede mną na kolana, wyciągając niewielką błyskotkę. Zanim zrozumiałam, że to pierścionek i to na dodatek zaręczynowy, upłynęło nieco czasu. Oczywiście, zaraz kiedy ochłonęłam z pierwszego szoku, powiedziałam „tak”! Dzisiaj, kiedy opowiadam tę historię znajomym, śmieję się, że przywiozłam sobie bardzo cenną pamiątkę z wakacji, pierścionek zaręczynowy – śmieje się pani Marta z Wielkopolski, która kilka tygodni temu właśnie nad polskim morzem zaręczyła się ze swoim chłopakiem.

Zaręczyny nad morzem
Z pewnością takich romantycznych, często wzruszających historii jest jednak zdecydowanie więcej. Tu też  polskie morze słyszało już nie raz pytanie „czy wyjdziesz za mnie?”. Wiele par przyznaje, że wracają do miejsc, w których postanowili o tym, że się pobiorą. Z pewnością są to dla nich sentymentalne podróże, przypominające im o początkach ich miłości.

zaręczyny nad morzem

Oświadczyny i zaręczyny nad morzem

zaręczyny nad morzem, krynica hotele przy morzu,

Oświadczyny nad morzem.  Zaręczyny nad morzem Krynica Morska. Pomysł na zaręczyny nad morzem. Miejsce na zaręczyny nad morzem.

3 Responses

Leave a Reply