White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
hotele nad morzem
30 sty
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

hotele nad morzem gdańsk

Hotele nad morzem Gdańsk

Gdzie przy plaży hotele nad morzem Gdańsk

Hotele nad morzem Gdańsk, Gdynia i Sopot w Pomorskim. Zapraszamy Gości  nad Polskie Morze Bałtyckie do województwa Pomorskiego nad Morze Bałtyckie. W Pomorskim mamy też Mierzeję Wiślaną z Krynicą Morską. Hotele w Krynicy Morskiej nad samym morzem zapraszają Gości z całej Polski, ze śląska i z Warszawy, z Lublina i Białegostoku, z Bydgoszczy, Torunia, Olsztyna, Elbląga i Gdańska, z Wrocławia i Poznania i z wszystkich pozostałych terenów naszej ojczyzny. Zapraszamy również Gości z zagranicy, z Niemiec, Anglii, Rosji, Białorusi i Ukrainy, z krajów skandynawskich i z krajów południowych. Jadąc z południa autostradą A1 nad morze, do Krynicy Morskiej mamy najbliżej.

hotel krynica morska

Przede wszystkim czyste, szerokie i piaszczyste plaże, czyste powietrze i tanie ceny. Blisko do Gdańska i Sopotu, blisko do Malborka i do Elbląga. Doskonała tania baza hotelowa do zwiedzania Polski. Proponujemy zobaczyć zamek krzyżacki w Malborku ( wycieczka na cały dzień), popłynąć kanałem Elbląskim po pochylniach i po Jeziorze Druzno, również prawie cały dzień. W Gdańsku można zwiedzić  zabytki,wpaść na Jarmark Dominikański, w Oliwie ZOO, w Sopocie molo. Atrakcji turystycznych dla dorosłych i dla dzieci wystarczy na cały rok. Tu też zamków w okolicy mamy więcej np. Kwidzyn i Gniew. Zapraszamy też na rejsy po Zalewie Wiślanym do Fromborka a na spacery wzdłuż plaży do samej granicy z Obwodem Kaliningradzkim.

Hotele nad samym morzem w Krynicy Morskiej

Gdańsk hotel przy plaży

 

2 Responses

Leave a Reply