Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
hotele nad morzem
30 sty
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

hotele nad morzem Gdańsk

Hotele nad morzem Gdańsk

Gdzie przy plaży hotele nad morzem Gdańsk, Gdańsk hotel nad morzem,

hotel Krynica Morska

krynica morska hotel

Hotele nad morzem Gdańsk, Gdynia i Sopot w Pomorskim. Zapraszamy Gości  nad Polskie Morze Bałtyckie do województwa Pomorskiego nad Morze Bałtyckie. W Pomorskim mamy też Mierzeję Wiślaną z Krynicą Morską. Hotele w Krynicy Morskiej nad samym morzem zapraszają Gości z całej Polski, ze śląska i z Warszawy, z Lublina i Białegostoku, z Bydgoszczy, Torunia, Olsztyna, Elbląga i Gdańska, z Wrocławia i Poznania i z wszystkich pozostałych terenów naszej ojczyzny. hotele nad morzem Gdańsk zapraszają również Gości z zagranicy, z Niemiec, Anglii i Ukrainy, z krajów skandynawskich i z krajów południowych. Jadąc z południa autostradą A1 nad morze, do Krynicy Morskiej mamy najbliżej.

hotel krynica morska

hotele nad morzem Gdańsk, gdańsk hotel nad morzem

Przede wszystkim czyste, szerokie i piaszczyste plaże, czyste powietrze i tanie ceny. Blisko do Gdańska i Sopotu, blisko do Malborka i do Elbląga. Doskonała tania baza hotelowa do zwiedzania Polski. Proponujemy zobaczyć zamek krzyżacki w Malborku ( wycieczka na cały dzień), popłynąć kanałem Elbląskim po pochylniach i po Jeziorze Druzno, również prawie cały dzień. W Gdańsku można zwiedzić  zabytki,wpaść na Jarmark Dominikański, w Oliwie ZOO, w Sopocie molo. Atrakcji turystycznych dla dorosłych i dla dzieci wystarczy na cały rok. Tu też zamków w okolicy mamy więcej np. Kwidzyn i Gniew. Zapraszamy też na rejsy po Zalewie Wiślanym do Fromborka a na spacery wzdłuż plaży do samej granicy z Obwodem Kaliningradzkim.

Hotele nad samym morzem w Krynicy Morskiej

fajne miejsca nad morzem przede wszystkim w Krynicy Morskiej.
Hotele Krynica Morska|noclegi nad morzem z całodziennym wyżywieniem.
hotele pomorskie nad morzem w Krynicy Morskiej.

3 Responses

Leave a Reply