Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Gdzie najbliżej nad morze z Łodzi
13 sty
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Gdzie najbliżej nad morze z Łodzi – Krynica Morska hotele

Gdzie najbliżej nad morze z Łodzi

Gdzie najbliżej nad morze z Łodzi, krynica nad morzem, hotele

Nad morze

Ogród nad morzem

Zapraszam nad same morze. Z Łodzi nad morze zapraszamy przede wszystkim do Krynicy Morskiej. Jadąc autostradą A1 z Łodzi mamy najbliżej na Mierzeję Wiślaną  do Krynicy Morskiej. Z pewnością już za niecałe 4 godziny możemy być nad morzem. Z A1 skręcamy w Swarożynie na Malbork, dalej na Nowy Dwór Gdański, Stegna i Krynica Morska. Przede wszystkim Mierzeja Wiślana zaprasza serdecznie Gości z Łodzi i okolic na noclegi z wyżywieniem przez cały rok. Goście z Łodzi mogą też w Krynicy Morskiej popływać łodzią po Zalewie Wiślanym.

hotel krynica morska

Hotele Krynica Morska

Hotele w Krynicy Morskiej położone nad samym morzem zapraszają Gości z Łodzi i nie tylko. Przede wszystkim z Łodzi do Krynicy Morskiej jest blisko i jest wyśmienita nowa autostrada A1. Poza tym Krynica zapewnia czyste powietrze bez smogu nawet zimą i idealny dla alergików klimat. White Resort stoi na skraju starego przepięknego lasu sosnowego tuz przy plaży, do plaży mamy zaledwie 60 m. Blisko też jest do centrum i do portu jachtowego. Z portu wypływają łodzie motorowe na Zalew Wiślany a statki spacerowe do Fromborka. Blisko portu jachtowego właśnie oddano do użytku nową promenadę spacerową połączoną ze ścieżka rowerową długości ok, 4 km. Promenadę wykonano na koronie nowego wału przeciwpowodziowego, z promenady rozpościera się przepiękny widok na Zalew Wiślany.

Gdzie najbliżej nad morze z Łodzi

Galeria pokoi z widokiem na morze.

Noclegi w Krynicy Morskiej

Z pewnością najlepsze noclegi znajdziecie nad samy morzem. Noclegi nad samym morzem to z pewnością najlepszy wybór na wakacje, wczasy czy na urlop.

2 Responses

Leave a Reply