White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Krynica Morska hotel przy plaży
8 mar
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

krynica morska polska – hotele

Krynica Morska Polska – hotele

Pomorskie hotele Krynica Morska Polska hotele przy plaży, nad samym  morzem

Krynica Morska Polska – hotele nad samym morzem w Krynicy Morskiej. Przede wszystkim Krynica Morska to kurort na Mierzei Wiślanej, do Gdańska 80 km. Hotele w Krynicy Morskiej czynne cały rok.  Podczas gdy w sezonie letnim otwierają swoje podwoje liczne pensjonaty, ośrodki wczasowe i tanie kwatery prywatne.

krynica morska hotele

Krynica Morska hotel blisko morza

Zobacz ceny na najbliższy rok w White Resort. Krynica Morska hotele położone nad samym morzem cieszą się największym powodzeniem. Najważniejszym atutem jest położenie nad samym morzem. Z okien niektórych pokoi nawet widać trochę morza. Blisko jest także do centrum i do portu jachtowego położonego nad Zalewem Wiślanym. Z portu jachtowego wypływają statki spacerowe na rejsy po Zalewie Wiślanym  na rejsy do Fromborka. Płynąc statkiem po Zalewie Wiślanym można zobaczyć budowaną wyspę ptasią.  Jest ona budowana przede wszystkim z piasku pozyskiwanego z przekopu Mierzei Wiślanej.

Noclegi w Krynicy Morskiej

Przede wszystkim proponujemy noclegi z wyżywieniem całodziennym. Pakiety z wyżywieniem wychodzą taniej niż jedzenie kupione oddzielnie w restauracji. W pakiecie jest śniadanie w formie bufetu i obiadokolacja. Można też w restauracji dokupić sob ie kolacje, przystawki, desery, lody i alkohole. Będzie też czynna kawiarnia. Proponuję rezerwację z wyprzedzeniem, do 30 dni przed przyjazdem możemy zmienić termin na inny dostępny według cen z danego terminu. Z pewnością znajdziemy idealny termin.

hotel krynica morska

Hotele Krynica Morska blisko morza to z pewnością najlepszy wybór na urlop nad morzem. To przede wszystkim wyżywienie w cenie.

2 Responses

Leave a Reply