White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Hotele nad samym morzem
19 kwi

Hotele nad samym morzem Gdańsk, Sopot, Gdynia

Hotele nad samym morzem

Hotele nad samym morzem Krynica Morska, hotel z widokiem na morze.

Podczas gdy hotele nad samym morzem blisko Gdańska, Sopotu i Gdyni to baza noclegowa dla Trójmiasta. Podobnie też Krynica Morska to baza noclegowa dla Trójmiasta i okolic. Przede wszystkim z Krynicy do Gdańska mamy ok. 80 km. Krynica Morska położona na Mierzei Wiślanej pomiędzy wodami Zalewu Wsianego i Zatoki Gdańskiej. Hotel położony najbliżej morza w Krynicy Morskiej to White, do plaży mamy zaledwie 60 m.

hotele krynica morska

Hotele nad samym morzem Gdańsk, Sopot, Gdynia

Krynica Morska hotele

Hotel nad samym morzem w Krynicy Morskiej. White Resort położony najbliżej morza w Krynicy Morskiej , do plaży mamy zaledwie 60 m. ścieżką przez młody lasek rosnący na wydmie. Obok stoją inne hotele i apartamenty z widokiem na morze. Również obok biegną ścieżki rowerowe i promenada spacerowa nad samym morzem. W hotelu jest wypożyczalnia rowerów miejskich, młodzieżowych, dziecięcych, trekkingowych i elektrycznych. Hotele w Krynicy Morskiej położone nad samym morzem to z pewnością najlepsza decyzja na spędzenie wakacji nad morzem. Przede wszystkim wszędzie jest blisko, do centrum zaledwie 600 m.

Noclegi Krynica Morska

Przede wszystkim polecam noclegi w Krynicy Morskiej nad samym morzem. Polecam noclegi z wyżywieniem całodziennym oferowane przez hotele. Wyżywienie wykupione z noclegami w pakiecie jest z pewnością tańsze niż to samo wykupione w restauracji. Poza pakietem można dodatkowo wykupić w restauracji inne jedzenie jak desery, drinki i t.d.

Hotele nad samym morzem Gdańsk, Sopot, Gdynia

Zdecydowana większość naszych interwencji do zwierząt jest całkowicie niepotrzebna, a dojazd do nich zabiera cenny czas. Dzikie zwierzęta naprawdę bardzo rzadko potrzebują naszej pomocy. Uszanuj więc czas pracowników Parku oraz potrzeby i biologię zwierząt, a zanim zechcesz udzielić zwierzęciu pomocy z troski o jego zdrowie, zapoznaj się z poniższymi wskazówkami.

1. Absolutnie nie wolno dotykać, głaskać i zabierać z naturalnego środowiska młodych saren, danieli oraz ptasich podlotów. Nawet, jeśli wydaje się nam, iż młode są opuszczone, ich rodzice (a przynajmniej matka) na pewno czuwają w pobliżu. Dorosłe zwierzęta zachowują bezpieczną odległość od młodych i na widok człowieka po prostu oddalają się, aby odciągnąć intruza od swojego potomstwa. Młody w takiej sytuacji nieruchomieje i stara się zlać z otoczeniem.

2. Jeśli znajdziesz kormorana na przykład na plaży pozostaw go w spokoju! Ptak zwykle odpoczywa po nurkowaniu, bardzo często w specyficznej pozycji (z rozłożonymi skrzydłami) i nadmierne zainteresowanie ze strony ludzi jest dla niego bardzo stresujące. W sytuacji zagrożenia kormoran może zaatakować człowieka swoim ostrym, zakrzywionym dziobem, nie powinno się więc dla dobra własnego i ptaka podchodzić do niego zbyt blisko. Ze względu na specyficzną budowę nóg kormoran chodzący na lądzie sprawia wrażenie nieporadnego – może wydawać się wówczas, iż ma uszkodzone nogi. Tak jednak nie jest.

3. Jeśli napotkasz zwierzę potrącone przez samochód koniecznie skontaktuj się przede wszystkim z właściwym miejscowo Urzędem Gminy/Miasta. Gdy kontakt z Urzędem jest niemożliwy (np. poza godzinami pracy) – zadzwoń na numer alarmowy 112. Należy też pamiętać, iż zgodnie z aktualnym porządkiem prawnym o wszystkich działaniach wobec gatunków chronionych trzeba poinformować Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska (w naszym przypadku – w Gdańsku).

4. Absolutnie nie wolno podchodzić blisko do fok, bobrów i czapli siwych odpoczywających np. na plaży. Zwierzęta te w sytuacji silnego stresu mogą stanowić poważne zagrożenie dla Twojego bezpieczeństwa. Obserwacje fok wraz z podaniem dokładnej lokalizacji i godziny prosimy zgłaszać do Błękitnego Patrolu WWF.

White

White Resort

Hotele nad samym morzem Gdańsk, Sopot, Gdynia
Krynica Morska baza noclegowa hotele, pensjonaty, apartamenty.

13 Responses

Leave a Reply