Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
15 Paź

Hotele blisko morza w Polsce

Hotele blisko morza w Polsce

Hotele z widokiem w kierunku morza.

Hotele blisko morza w Polsce z widokiem na morze

Nowy hotel położony w Krynicy Morskiej zaledwie 60m. od morza zaprasza cały rok. Jest to hotel położony najbliżej morza w Krynicy Morskiej a i chyba najbliżej morza w Polsce. Hotel po oddaniu basenu, spa i innych atrakcji będzie się starał o 4 gwiazdki. Pokoje już są zrobione w standardzie 4 gwiazdek.

Krynica Morska stara się o status uzdrowiska. Krynica Morska jest najmniejszym miastem w Polsce, ma ok. 1300 mieszkańców. Od 2016 r. jest miastem partnerskim Krynica Zdrój.

Główne atrakcje Krynicy Morskiej to blisko do morza z centralnej, południowej i wschodniej Polski. Mamy ok 2 godzin jazdy samochodem bliżej nad morze niż do Helu. Poza tym szerokie i piaszczyste plaże, długie na kilkadziesiąt kilometrów od ujścia Wisły do granic z Obwodem Kaliningradzkim. Czyste i bogate w jod powietrze to doskonała alternatywa dla zanieczyszczonych miast czy śląska.

Krynica Morska to wyśmienita oferta dla rodzin z dziećmi zarówno z małymi jak i z większymi. Łagodne zejście do morza, szerokie i piaszczyste plaże, mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych na strzeżonej  Białej Plaży.

Krynica Morska to doskonała baza wypadowa do Gdańska i Trójmiasta, do zamku w Malborku, do Elbląga na rejs po jedynym w Europie kanale Elbląskim.