White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Mierzeja Wiślana hotele blisko morza
15 paź
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Hotele blisko morza w Polsce

Hotele blisko morza w Polsce

Hotele blisko morza w Polsce, hotele blisko morza Polska, Krynica, hotele blisko morza polska krynica, polska hotel nad morzem, hotele w polsce nad morzem

Gdzie hotele blisko morza w Polsce z widokiem na morze.

Przede wszystkim nowy hotel położony w Krynicy Morskiej zaledwie 60m. od morza zaprasza cały rok. Z pewnością jest to hotel położony najbliżej morza w Krynicy Morskiej a i chyba najbliżej morza w Polsce. Podczas gdy hotel po oddaniu basenu, spa i innych atrakcji będzie się starał o 4 gwiazdki. Pokoje już są zrobione w standardzie 4 gwiazdek.

hotel krynica morska, hotele w polsce nad morzem, polska hotele blisko morza

hotele w polsce nad morzem, polska hotele blisko morza

polska hotel nad morzem

Hotele blisko morza w Polsce

Krynica Morska stara się o status uzdrowiska. Z pewnością Krynica Morska jest najmniejszym miastem w Polsce, ma ok. 1300 mieszkańców. Od 2016 r. jest miastem partnerskim Krynica Zdrój.

Główne atrakcje Krynicy Morskiej to blisko do morza z centralnej, południowej i wschodniej Polski. Mamy ok 2 godzin jazdy samochodem bliżej nad morze niż do Helu. Poza tym szerokie i piaszczyste plaże, długie na kilkadziesiąt kilometrów od ujścia Wisły do granic z Obwodem Kaliningradzkim. Czyste i bogate w jod powietrze to doskonała alternatywa dla zanieczyszczonych miast czy śląska.

Krynica Morska hotele w Polsce blisko morza to przede wszystkim wyśmienita oferta dla rodzin z dziećmi zarówno z małymi jak i z większymi. Z pewnością łagodne zejście do morza, szerokie i piaszczyste plaże, mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych na strzeżonej  Białej Plaży.

Przede wszystkim Krynica Morska to doskonała baza wypadowa do Gdańska i Trójmiasta, do zamku w Malborku, do Elbląga na rejs po jedynym w Europie kanale Elbląskim.

Krynica Morska

Krynica Morska ogród

Hotele Krynica Morska

Hotele blisko morza w Polsce. Zadzwoń i zarezerwuj już dziś.

Krynica Morska hotel i atrakcje przy samej plaży to z pewnością White Resort.

2 Responses

Leave a Reply