White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Tristan Hotel
17 mar
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Tristan Hotel

Tristan Hotel

Krynica Morska white resort, Tristan Hotel

Tristan Hotel zlokalizowany na Mierzei Wiślanej. Przede wszystkim hotel posiada 4 gwiazdki, basen i SPA. White również ma ambicje bycia hotelem 4 gwiazdkowym po otwarciu restauracji, basenu i SPA. Z pewnością atutem hotelu White jest odległość do morza wynosząca zaledwie 60 m. Jest to hotel położony najbliżej morza w Krynicy Morskiej. Chcesz zarezerwować pokój z widokiem na morze ? Chciałbyś pooddychać morską bryzą ? Zrób rezerwację już dziś.

hotel nad morzem krynica morska

hotel w Krynicy Morskiej

Krynica Morska hotele blisko morza.

White Resort położony jest jak i inne hotele w Krynicy Morskiej nad samym morzem w starym 150 letnim lesie sosnowym. Z pokoi hoteli widać las i morze. Wzdłuż morza w ostatnich latach wybudowano ścieżki rowerowe i promenadę spacerową. Latem na plaży obok licznych atrakcji wodnych najpewniej otworzy się też restauracja na samej plaży przy wejściu na plażę nr 24. Plaża w Krynicy Morskiej jest czysta, bardzo szeroka i długa z miałkim piaskiem. W hotelu na pewno jest, z pewnością czynna, wypożyczalnia rowerów. Mamy rowery miejskie, dziecięce, elektryczne i inne. Krynica Morska White Resort to przede wszystkim hotel położony nad samym morzem.

noclegi w poblizu

noclegi krynica morska

Tristan Hotel

Noclegi w Krynicy Morskiej nad samym morzem.

Przede wszystkim hotel proponuje pakiety noclegów z wyżywieniem całodziennym. Śniadania w formie bufetu podawane są od godziny 8 do 11 a obiadokolacja od godziny 15 do 18. Restauracja czynna jest go godziny 22. podczas gdy kawiarnia będzie czynna do ok 1 w nocy. White resort poleca też na lato pokoje z klimatyzacją , z balkonami i z widokiem na morze.

2 Responses

Leave a Reply