White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Hotel nad morzem dla biznesu
19 mar

Dobre hotele nad morzem

Dobre hotele nad morzem

Dobre hotele nad morzem Krynica Morska

Krynica Morska, hotele nad samym morzem z klimatyzacją, z balkonami i z widokiem na morze. Hotele nad samym morzem to na pewno najlepszy wybór na wakacje nad morzem.

Dobre hotele nad morzem

Hotele Krynica Morska

White Resort położony jest nad samym morzem a większość pokoi ma widok na las i morze, budynek jest oddalony od drogi. Pokoje pokazane na zdjęciu powyżej skierowane są na najładniejszą, zachodnia stronę. Z tych pokoi widać ogród, las i przez drzewa trochę morza. Dobry nowoczesny hotel, ładnie wykonany i ładnie położony przy samej plaży. Na pewno jego lokalizacja należy do najlepszych w całej Krynicy. Ponieważ pokoje są z daleka od drogi to na balkonie usiądziesz, wypijesz kawę i patrząc na las się opalisz. Polecam przede wszystkim dobre hotele nad samym morzem.

Atrakcje nad morzem

Nad morzem

Nad morzem Krynica Morska

Tu też wypożyczysz rowery, w tym rowery elektryczne i dla dzieci. Jest ty też popularna promenada spacerowa i ścieżka rowerowa R10 dościgły ok 50 km. Do plaży jest ok. 60 m. a do centrum ok 600 m. Z pewnością wszędzie jest bardzo blisko. Nie trzeba też na plażę jechać samochodem i szukać parkingu za który dodatkowo trzeba zapłacić. Na samej plaży jest też wiele innych atrakcji, w tym atrakcje nawodne.

Gdzie znajdziesz dobry hotel nad morzem? Tu przede wszystkim polecam White Resort pobudowany przy samej plaży.

Gdzie znależć tani nocleg w Krynicy Morskiej nad morzem?