White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Hotel
2 lis

Hotele całoroczne Krynica Morska

Hotele całoroczne Krynica Morska

Hotele całoroczne Krynica Morska

Najlepsze nowe hotele Krynica Morska położone nad samym morzem czynne cały rok. Serdecznie zapraszam do Krynicy Morskiej nad same morze do hotelu położonego przy samej plaży. White Resort to nowo wybudowany obiekt noclegowy z klimatyzowanymi pokojami z widokiem na morze. Obszerne pokoje, przeważnie z balkonami i z klimatyzacją. Przede wszystkim duże wygodne łoża małżeńskie szerokie na 180 cm i wysokie na 56 cm. Z hotelu do plaży mamy zaledwie 60 m. a do centrum 600 m. Z pewnością jest to najlepsza lokalizacja w Krynicy Morskiej na wakacje nad morzem, wczasy i dłógie weekendy. Serdecznie zapraszamy cały rok.

Hotele całoroczne Krynica Morska

White Resort

Hotele Krynica Morska

Większość hoteli w Krynicy Morskiej czynna jest cały rok, natomiast pensjonaty, wille, ośrodki wczasowe  i kwatery prywatne czynne są od maja do końca września.Generalnie to 80% krynicy zamyka swoje obiekty noclegowe od początku października do końca kwietnia. Cały rok są otwarte przede wszystkim hotele cieszące się większym powodzeniem. Jednym z podstawowych kryteriów wyboru jest lokalizacja. Najlepiej jak hotel leży nad samym morzem i blisko centrum miasta. Atrakcje w hotelu i usługi dodatkowe również mają znaczenie. Dlatego też White Resort jako jedyny w Krynicy ma czynną cały rok wypożyczalnię rowerów oraz proponuje noclegi z całodziennym wyżywieniem.

Hotel nad morzem

Hotele nad morzem

White Resort

Położony przy samej plaży na skraju starego, liczącego ok. 150 lat  lasu sosnowego. Przez lasek oddzielający nas od morza do plaży jest zaledwie 60 m. Dla naszych Gości gwarantujemy też miejsca parkingowe bezpłatne od września do czerwca. Oferujemy do wynajęcia 80 pokoi, przeważnie dwuosobowych z dostawką. Mamy też pokój dla jednej osoby, pokoje czteroosobowe, pokoje rodzinne gdzie zmieścimy nawet 6 osób i dwupokojowe apartamenty studio. Jest też apartament z salonem i z sypialnią 40 m2 i apartament prawie 50 m2. Pokoje rodzinne maja 40 do 47 m2, pokoje czteroosobowe 30 m2 a pokoje dwuosobowe 25 m2.

5 Responses