White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Krynica Morska noclegi całoroczne z wyżywieniem
26 sty

Krynica Morska noclegi całoroczne z wyżywieniem

Krynica Morska noclegi z wyżywieniem

Hotele Krynica Morska noclegi całoroczne

Krynica Morska noclegi całoroczne z wyżywieniem pełnym blisko morza. White Resort zaprasza serdecznie. Restauracja Black Cod czynna w dni robocze od godziny 9 a w weekendy od 8. W sezonie restauracja będzie czynna codziennie do godziny 8 do godziny 22. Oprócz śniadań w formie bufetu wydawanym do godziny 11 będzie można wybrać od godziny 13 potrawy z karty oraz inne jak kawa,herbata, napoje rozgrzewające, rewelacyjne desery, piwo, wino, drinki i tp. Krynica Morska noclegi całoroczne z wyżywieniem proponuje nasz hotel położony nad samym morzem. Z hotelu nad morze mamy minutę drogi utwardzonym deptakiem do samej plaży. Obok naszej restauracji biegnie też nowa promenada spacerowa i ścieżka dla rowerów. Przede wszystkim jesteśmy najbliżej morza ze wszystkich hoteli w Krynicy Morskiej.

Noclegi z wyzywieniem

Nasza całoroczna restauracja jest najbliżej morza w Krynicy Morskiej. Do restauracji można wejść bezpośrednio z promenady blisko wejścia na plażę nr. 24 przy ul. Korczaka 5. Ze względu na fakt że tuż obok jest nowa ścieżka rowerowa zapraszamy serdecznie również rowerzystów, ponieważ będą mieli gdzie bezpiecznie postawić swój rower. Dlatego postawiliśmy stojak na rowery tylko dla ości z restauracji.

wyżywienie

Krynica Morska noclegi z wyżywieniem

Dlatego też w  hotelu mamy wypożyczalnię rowerów. Przede wszystkim mamy rowery elektryczne, trekkingowe, miejskie i młodzieżowe. Wypożyczalnia rowerów jako jedyna w Krynicy Morskiej czynna jest cały rok od rana do zmierzchu. Ścieżką rowerowa biegnąca obok hotelu jest nowa i ma długość ponad 20 km. Można pojechać nią też dalej do samego ujścia Wisły ale niektóre odcinki ścieżki rowerowej nie są jeszcze zrobione. Jóź w zasadzie skończona jest ścieżka rowerowa biegnąca wzdłuż Zalewu Wiślanego po koronie nowego wału przeciwpowodziowo.  Długość tej ścieżki to 4 km. szerokość to 3 m.

Ponieważ noclegi w Krynicy Morskiej w sezonie letnim cieszą się powodzeniem namawiam zarezerwować nocleg już dziś. Prawdopodobnie i rok 2021 przyniesie nam ograniczenia w przemieszczaniu się,

Noclegi Krynica Morska

Hotel Krynica Morska

Krynica Morska

1 Response